Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Stringek vagy bármi adat...

Stringek vagy bármi adat küldése FPC/Lazarus-ban. Inerneten keresztül mivel lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés

igazából az a lényeg, hogy bármilyen megoldással hogyan tudnék FPC/Lazarus-ban Sytapse vagy bármelyik más csomaggal Stringet, vagy egyéb infót küldeni az interneten keresztül.

Jöhet minden ami csak eszetekbe jut, akár FTP-s megoldások is (igaz azt már én megoldottam, de lehet hogy még abba is van jobb megoldás mint az enyém.



2013. ápr. 26. 16:22
 1/4 iostream ***** válasza:

[link]


Serialize a kulcsszó.

2013. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez hogyan juttatja át az interneten ? :) azt hogy bármit lehet, nem így értettem :D
2013. ápr. 26. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha valahonnn szerzel egy MySQLt és azon keresztül megy át!
2013. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez is jó ötlet, felírom. :)

Esetleg valami gyorsabb megoldás


Valami ilyesmi az elképzelésem:

Progi1 - Kliens - küldString -> internet -> FogadString - Szerver - Progi2


Tudom, ez egy nagyon gagyi vázlat, de ez a tervem :)

tudom, hogy megvalósítható, csak még nem tudom, hogy hogyan.


esetleg a Lazarus-ban van ez a SimpleIPCClinet és Server, de ezekre se találok, semmi elfogadható leírást. :S csak az alap melyik-parancs-mit-csinál :(

2013. máj. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!