Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet olyan parancsot,...

Hogyan lehet olyan parancsot, vagy programot készíteni, ami törli az eggyes mappák tartalmát?

Figyelt kérdés
Például ha törölni akarom X mappa tartalmát, az mindenféle jelzés nékült törli.

2013. ápr. 30. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Win alatt del, linux alatt rm. Megfelelően paraméterezve kérdés nélkül töröl tartalmat, mappákat, amit beállítasz,
2013. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Golan Trevize ***** válasza:

del * /y


azt hiszem...

2013. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! De én egy kicsit új vagyok ebben a témában, segítenél? Én arra gondoltam, hogy mikor én akarom, akkor törölje.
2013. ápr. 30. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy magától nem fog futni. Amikor akarod akkor beírod a parancssorba és megcsinálja. Ha időzítetten kell, akkor ott a feladat ütemező (persze még mindig nem tudjuk milyen oprendszerről van szó)

Ha rendszertakarítást szeretnél csinálni automatikusan, akkor jobban járnál egy spec. progival, amit ezt elvégzi szakszerűbben, mint egy saját script.

2013. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Windows 7 Home Premium N. Ezt általában CCleaner-re bízom. Várjatok, ott nem lehet hozzáadni, hogy mit törölhet? Mert arra emlékszem.
2013. ápr. 30. 17:54
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
De, lehet hozzáadni foldereket valahol.
2013. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!