Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Honnan tudnám letötleni, és...

Honnan tudnám letötleni, és hogyan telepítsem, egyáltalán nekem lehet?

Figyelt kérdés
Szeretnék letölteni egy Windows Vistat!Honnan tudnám letölteni, és meik fajtát??? Az én gépemen van egy xp szoval igy is lehet telepíteni?????ha igen akkor hogyan???? Köszi a válaszokat!!!!
2009. szept. 29. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kell neked: [link]
2009. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah és a gépem: AMD Sempron Processor 3000+, 1 gb ram, NVidia GeForce 6600, 1.79 Ghz
2009. szept. 30. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább Win7-et rakj fel. Ugyanaz mint a vista, csak gyorsabb.
2009. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

Nem tudom, hogy lehet-e még Win7-hez ingyenes teszter serialt kérni, de ha igen, akkor hivatalos honlapról ingyenesen le is tudod tölteni. (néhány hónapig használható így) Ami viszont biztos, hogy magyar torrent oldalakon találsz képfájlokat, persze így illegális.

2009. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha békét akarsz magadnak, akkor hagyod az XP-t, esetleg újrahúzod, felteszed az utolsó frissítéseket és boldog leszel.

Ha váltasz: a régi programjaidat kidobhatod, kutathatsz driverekért - ha találsz egyáltalán, új hardverelemeket vehetsz jósokért.

Olvass utána, de tényleg.

2009. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!