Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy telepítsem föl a windows...

Hogy telepítsem föl a windows xp home editont ha nem indul el maga a windows? (Dll-ek eltűntek biztos vírus)

Figyelt kérdés
kérem a válaszokat. előre is köszönöm
2009. okt. 23. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Berakod a telepitő cd-t a dvd vagy cd olvasóba .Ha ki irja hogy a windows telepitéséhez nyomjon meg egy gombot megnyomod és onnantól sima ügy.Ha nem akkor behozod a BIOSZ menüt ( ctrl,del,esc)ilyesmi gombokat kell nyomogatni és a bioszban megkeresed azt hogy BOOT .És ott beálitod hogy a dvd vagy cd olvasóról kezdjen Bootolni ( arra állitsd amelyikbe a telepitő lemezd raktaad ) és akkor onnantól megint sima ügy .Én igy szoktam csinálni .
2009. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy az első megírta. :D

Annyit fűznék hozzá, hogy egyes alaplapokon van boot-lista. Tehát egy gombot megnyomsz (nálam F11) és kiválaszthatod, hogyhonnan bootoljon. Értelemszerűen CD/DVD-rom. Szerintem egyszerűbb, mint bios-ban barangolni, de ha nincs ilyen lehetőség, akkor marad az előző.

2009. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!