Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Blenderrel készült játékokat...

A Blenderrel készült játékokat, meséket kereskedelmi forgalomba hozhatom nem kell érte fizetni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból beírtam google-ba, hogy blender.

Első találat: blender.org

Első két mondat, ami az oldalon szinte kiveri az ember szemét:

"Blender is 3D creation for everyone, free to use for any purpose.

Free Software, great community, and 100% open."


Ezek után, aki ennyire sem képes magától mit akar ő saját játékot kiadni? Örüljön, hogy az iskoláig eljut busszal...

2013. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hallod az igaz,hogy észrevehettem volna ebben hibás is vagyok,hogy sokszor nem tudok önálló lenni.


De inkább leszek ilyen mert nézzük is a jó oldalát nem vagyok tökéletes de legalább nem vagyok olyan flegma mint te.


Mi a fas*nak kell,hogy egyesek elszomorítsanak másokat csak mert valamit nem tettem meg magamtól.


Dögölne meg az összes ilyen.

2013. máj. 16. 13:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Kicsit elfogalmaztam magam mert ideges voltam nézzétek el.
2013. máj. 16. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Flegma nem vagy, csak azt kívánod dögöljek meg... :D

Engedd meg, hogy felnézzek rád! :D

2013. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző: Csak, hogy te eleve flegmán válaszoltál. És ő pedig nem flegmán tette fel a kérdést. A kettő között van különbség.
2013. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Látom nem értitek... A baj az, hogy egyáltalán feltette ezt a rohadt fölösleges kérdést.

Ti tankolni is úgy szoktatok, hogy előtte bementek a pénztárhoz megkérdezni, hogy "elnézést, üzemanyagot tartanak?"?

2013. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A két szituáció nem is hasonlítható össze.

De amúgy jelen pillanatban te is ugyan olyan felesleges köröket futsz, mint ahogy SZERINTED a kérdező.

2013. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Neki szüksége volt bizonyos információra és ahelyett, hogy két mp alatt utánanézett volna, várt 2 napot egy válaszra. Totális életképtelenség.

Én meg csak az unalmas perceimet töltöm itt el, sok az oltható gyökér.

2013. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"sok az oltható gyökér."


Ebből látszik milyen is vagy valójában azt keresed a világban,hogy másokat elkeseríthess,lemondhasd.


Akik a kocsmában elisszák minden pénzüket azokat kell tudtukra ébreszteni nem pedig azt aki el akar érni valamit .


Attól mert még valaki nem néz utána a neten hanem feldobja itt kérdésnek az lehet,hogy bizonyos emberek számára eléggé kínzó hatással tud lenni de ettől még nem érdemlik meg azt,hogy lemondják őket vagy elvigyék a kedvét a dologtól sőt még a flegmaságot sem legalább is olyan szinten nem ahogy te tetted.


Utánanézhettem volna de ettől még kérdéssel nem volt semmi baj.

2013. máj. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!