Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit ajánlotok, hogyan kezdjem...

Mit ajánlotok, hogyan kezdjem el a programozást?

Figyelt kérdés

Szeretnék programozni, de nem tudom, hogyan lássak hozzá. Eddig kicsit próbáltam Java-ba, C-be, Pascalba, de mindig elfogyott a lelkesedés. Elsősorban valami netes, esetleg könyvben lévő anyagból szeretnék tanulni. Mit ajánlotok?


Előre is köszi az értelmes válaszokat!


2013. jún. 15. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elején.

Komolyan, azt a kicsit folytasd és próbáld magad motiválni, hogy ne fogyjon el a lelkesedés.

2013. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdőként vedd meg valamelyik 24 órás könyvet ( [link] van Java-hoz meg más nyelvekhez is.
2013. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A Pascal nyelv tanulásához a [link] weboldalt tudom ajánlani. A weboldal szépen leírja a pascal programozási nyelv alapjait.

A Java és C programozási nyelvekhez nem ismerek jó internetes és papír alapú oktatóanyagot, de gondolom léteznek ezekhez a nyelvekhez 24 órás könyvecske.

2013. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qaxqaxqax ***** válasza:

Szia, tudom hogy külön kiemelted a könyveket, de a tippem, hogy tanulj netes tutorialok alapján(: Gyorsan lehet őket átvenni (gyorsabban mintha könyvből tanulnád), egyszerűek és adnak egy alapot.

Pl egy playlis Javahoz:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLuYHIg_0xQJuV__ceSGjFG..

2013. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!