Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Fitneszterem tulajdonosaként...

Fitneszterem tulajdonosaként szeretnék mobil applikációt készítettetni. Mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha a híreket, árlistát, nyitvatartást stb. meg tudnák nézni a vendégek mobilról is.


Milyen céget keressek ezügyben?


2013. jún. 28. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És ehhez minek mobil alkalmazás? Egy weboldal bőven elég lenne.
2013. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Egy weblapot a telefon böngésző is meg tud nyitni.
2013. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a mobilra optimalizált weblapra szavazok, egy standalone alkalmazásnak valós előnyöket kell nyújtania a felhasználó számára, ha azt akarod, hogy letöltse. Ráadásul - ha még mindig ragaszkodsz az alkalmazáshoz, vagy ódzkodsz attól, hogy böngészőt lásson a user - lehet csinálni olyan appokat, amelyek lényegében egy weboldalat jelenítenek meg egy (UI)WebView-ban.
2013. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

+1 a mobilra optimalizált weblap mellett.


Olcsóbb, nem kell telepíteni és nincs kompatibilitási gond.

2013. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most tényleg feltételezed, hogy én mint mezei ember, le fogok tölteni egy alkalmazást, csak azért, hogy tudjam a termed nyitvatartását és árlistáját?


+1 Mobilra optimalizát honlap

2013. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

@#5:

"meg tudnák nézni a vendégek mobilról _is_" :)

2013. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem értek a technikai részéről, de egy honlappal meg lehet azt csinálni, hogy kis ikonja legyen és megjelenjen egy piros 1-es a sarokban ha frissítve lett a honlap?
2013. jún. 30. 08:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Ikont igen, piros 1-es-t nem (de akkor feltételezem, hogy neked mobil app = iPhone, mert Android nem pakol ilyen számlálókat ikonra). Ez utóbbihoz viszont mindenképp szerveroldali támogatásra van szükség, mivel iPhone-on egy alkalmazás nem futhat a háttérben, így "kívülről kell neki szólni", hogy valami frissítés történt, tehát nem elég neked egy _sima_ iOS fejlesztő.
2013. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Androidon is lehet ikonozni.

A többi úgy tudom stimmel androidra is, kell még szerver is neki.

2013. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem van az ismertségi körömben ilyen cég, csinálnak iPhone, android, és weblap alkalmazást, ha dobsz, egy privit, a terveddel, meg az elérhetőséggel, már holnapra tudnak mondani egyárat.
2013. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!