Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit keres egy mobilalkalma...

Mennyit keres egy mobilalkalmazás-fejlesztő? (Android, iOS)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Attól függ hol, és milyen munkáért.

Aki tud linuxos szoftvereket írni, az tud ilyeneket is.

Én kernelfejlesztéssel foglalkozom. Debian 6.0-s verzión.

Fizetést nem tudok, mert a linux nem pénzért nyomja, ellenben a közel sem többet tudó OSX-el...

Az android meg...linux alap. Csak butább. Meg az OSX is.

2013. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Helyesbítenék, nem hivatalosan a Debian projecten dolgozom, mielőtt félreértenéd, magánemberként, nem is szakmám, csak hobbim.
2013. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 iostream ***** válasza:
68%

Hú, ez erős volt. Kezdjük.


"Attól függ hol, és milyen munkáért."


Ez igaz, nálunk egész jól keresnek, 350 körül kezdődik (nettóban minden), határ a csillagos ég.


"Aki tud linuxos szoftvereket írni, az tud ilyeneket is."


Őőőő, nem. Vannak hasonlóságok egy desktop linux és az előbb említett platformok között, de amint valami magasabb szintre mész, teljesen más.


"Fizetést nem tudok, mert a linux nem pénzért nyomja, ellenben a közel sem többet tudó OSX-el..."


De, a legtöbb fejlesztő jó pénzt kap azért, hogy linuxot berheljen. Ugyanis a linuxban pénz van, egy nagyon jól használható (testreszabható) rendszer mindenféle ipari rendszerbe. Az ember nem él meg lelkesedésből, és balgaság feltételezni, hogy bárhova is eljutott volna a rendszer anélkül, hogy a piac nyomná.

Az OSX igen csak többet tud (mondom ezt úgy, hogy gyűlölök mindent, amin alma van), ezt csak az tagadja, aki szemellenzős linux fanatikus.


"Az android meg...linux alap. Csak butább. Meg az OSX is."


Linux alap, és itt ki is merül. Ugyanaz a kernel ketyeg benne, és nincs több hasonlóság. Az OSX meg Unix variáns, ami NEM linux.

2013. ápr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Androiddal való kapcsolatom során, ami igen csekély, mert nem is használom, nekem teljesen az jött le, hogy egy az egyben egy lebutított linux. a Csomagkezelés ésatöbbi...


"Az OSX igen csak többet tud"

Van MAC-em, nem tud többet(szerintem) és őszintén szólva mióta debianozok már sem azt, sem a windows xp-t nem használom.

Hozzáteszem nem voltam és most sem tartom magam szemellenzős linux fanatikusnak, látom a hibáit, de látom, hogy nincs szükségem mellette pl egy XP-re.

A Win7 más, azt használom.


Viszont, semmi olyan funkciót nem látok az OSX-ben ami miatt azt kéne éreznem, hogy na most elmegyek és megveszem (hiába megtettem, egy időben sajna apple pártinak tudhattam magam)

Szívesen elolvasom erről a véleményed, mindenféle ellenségeskedés nélkül, kíváncsiságból.

Egyébként az OSX pozitívuma számomra:

-HD ikonpack,

-dinamikusabb touchpad kezelés, bár az újabb Dell gépek(meg gondolom a többi haosnló árú is) windows 7-el már tudja ugyan azokat a funkciókat.


Gép:

-Szép kijelző, de samsung monitort tudok venni bármikor...

-Keret nélküli kijelző! Ez az ami tetszik benne.

-Meg az unibody.

Semmi más!

De érdekel szerinted miért okosabb az OSX.

2013. ápr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 iostream ***** válasza:
29%
Okosabb, mert a szimpla júzer tudja használni, hekkelés és guglizás nélkül. Ugyanezt egy de bármilyen linuxról nem tudod elmondani, még a legújabb Ubuntu és elég sűrűn csuklik sajnos. Ahogy mondtad, a vektorgrafikus ikonok például egy fícsör.
2013. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5210 Ft +parkolódíj.
2013. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem pontosan ettől nem jó semmire, ugyanis teljesen számítástechnikai analfabétáknak való( meg szerintem azok is használják) Én már a linux csomagkezelő ALKALMAZÁSÁN is ledöbbentem, hogy miért nem volt jó a terminál erre a célra...


MAC-et azoknak szoktam ajánlani, akik ahhoz h.lyék, hogy egy adobe flash playert bemásoljanak egy mappába,(ugye linuxon így szoktuk firefoxba integrálni, hacsak nem synaptikozunk)


Ettől pont nem lesz okosabb a mac...

2013. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Pj0tr ***** válasza:
22%

Egy átlag user még ott tart, hogy a nagy kék e betű a net...


Terminál? Fájl másolgatás?

Lehet, hogy okosabb vagy ezektől linux alatt, de aki dolgozni szeretne a számítógéppel, az nem akar ilyenekkel sz@rakodni már bocs.

El tudom képzelni, hogy milyen árajánlatot adhatsz:

- 1 nap tervezés

- 3 nap fejlesztés

- 4 nap a terminálon meg fájlokat másolgatva, hogy menjen bármi is.


Nekem tökéletesen megteszi, az, hogy rányomok a play gombra és nem azt kell beírnom pl, hogy:

play -video 720 -audio hq -aspect 16:10 -startat 0 -volume 100 -v=odYZH8bh-9A

Persze csak azután, hogy:

copy flash /dev/null

install play command -t 101 -x 45

intall play -> video -codec all

intall play -> audio -codec all

intall play -> youtube

2013. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

Én nem adok árajánlatot, mert nem ez a foglalkozásom...Mint írtam.

Leszavazhatod, amit írtam, attól még mac-en kívül meghalsz, mert nem tudsz vele mit kezdeni.


"csak nyomok a play gombra..." Én rühellem, ha mindent megcsinál helyettem más.


ÉÉÉÉS láss csodád, linuxon és Windows-on is tudok dolgozni...

Meglepődtél mi? Meg kell tanulni, gyakorolni kell és utána neked is menni fog...

2013. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként ki az a marha, aki 100-as vonlume-al(0dB jelszint módosítással) indít el BÁRMIT is? Esetleg a hallássérültek...Én pl nulláról sweepeltetem fel 50-re aztán majd tudom mit kell vele tegyek...Nekem ne robbantsa le a fejem a végfok!

Látod, átlag júzer!

2013. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!