Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Teljesen amatőr vagyok a...

Teljesen amatőr vagyok a programozáshoz. Milyen informatikai jártasságra volna szükségem ahhoz hogy pl. : egy Adf. Ly vagy Neobux típusú oldalt összehozzak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 21:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Csak a domain-ért (pár ezer ft évente) és esetleg a tárhelyért (pár ezer ft évente) kell fizetned, ha a többi részét magad csinálod.


De nem látom értelmét, hogy ilyenbe fektess, a fent leírtak miatt.

2013. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
És hogyha nem magam csinálom hanem megbízok egy programozót?Mert mint mondtam én teljesen amatőr vagyok ehhez.
2013. júl. 2. 11:22
 13/20 anonim ***** válasza:
Ritka nehéz a felfogásod.
2013. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Lehet.De miért?
2013. júl. 2. 11:55
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert értelmetlen dolgokra pazarolnád a pénzed.
2013. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Igen,az lehet.Sokszor pazaroljuk értelmetlen dolgokra a pénzünket.

De mennyi pénzembe fájna ha nem magam végzem a programozást hanem ezért fizetek egy programozót?

2013. júl. 2. 12:08
 17/20 anonim ***** válasza:
30.000nél többet ilyenért nem lenne pofám elkérni... csak ha nagyon nem vagy szimpi :D de persze csak az alap verzióért. Nyílván kell valamilyen fajta szűrés, blacklistezés, usercontrol, védelem... A felár csak a további elképzeléseken múlhat, és hogy mennyi egyedi megoldás kell...
2013. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
StratoX,te meg tudnál csinálni egy ilyen oldalt?
2013. júl. 4. 16:47
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, csak az értelmét nem látnám, mint a többiek :)
2013. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 SimkoL ***** válasza:
Vannak olyan dolgok, amit egy önérzetes programozó nem csinál meg még pénzért sem. Vagy azért mert 'méltóságon alulinak' vagy azért mert etikátlannak itéli. Imádok programozni amire szükségem volt megtanultam, megoldottam, soha nem kértem más segítségét. Hajtson a hiúság, a büszkeség és tanulj. Ha egy-két év múlva is tudod megcsinálni amit most akartál akkor is büszke lehetsz magadra - még akkor is ha más ugymond 'elítéli' de akkor is TE csináltad -
2013. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!