Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Call of Duty 2, Vista...

A Call of Duty 2, Vista Business alatt, miért ír ki DirectX 9 problémát? Ugye a Vista 10-es, akkor meg miért nem indul? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék Multiplayer-en Cod 2-ni Vistán. Segítség kéne, mert nem indul sajna. Halottam már, hogy Vistán Cod 2-ztek, akkor nekem miért nem megy? "DirectX encountered an unrecoverable error" ,.. Ezt írja ki:S Előre is köszönöm.
2009. okt. 16. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
a Cod 2 minden újabb Windows-on fut, XP, Vista, 7. Mindegy hogy 32 vagy 64 bitesek. A Vistánál hiba lehet, ha nincs bedugva a játék alatt mikrofon a gépbe. A másik, hogy frissítsed a directX-et, töltsd le és telepítsd.
2009. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De a Vistán hogy frissítem a DirectX-et,amikor azon már alapból 10-es van?!.. Mikrofon miért kéne hozzá? nem értem..
2009. okt. 21. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:

a cod2 mp.exe-re menj a tulajdonságira és ott keresd meg a kompatibilitásnál a windows xp módot vagy 98 vagy ami van.

talán menni fog

2009. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ír ki, mert a Windows Vista egy hordó fos. A szemetesvödör a legjobb hely annak a számítástechnikai hulladéknak.
2010. jan. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már azóta Win7-em van, ezen se megy, mind1....Xp alatt ment, de azt meg azért hogy cod-ozzak nem teszem vissza.
2010. jan. 5. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
HANG HANG HANG! kell mikrofon a gépbe különben a rákér nem fog elindulni a cod2. Babráld, állítsd be és menni fog. írd meg h jó lett-e
2010. jan. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!