Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Program nyelvet szeretnéktanul...

Program nyelvet szeretnéktanulni. Nem tudnátok egy jóoldalt, ahol van? Iskolákba még nem tok menni, mert általánosba járok még.

Figyelt kérdés
Egy netes multi játékot akarok csinálni.Ahhoz milyen program kell?És milyen nyelv?

2013. júl. 3. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha net, akkor:

Leírónyelvek:

HTML, css

Programnyelvek:

PHP, JavaScript.

2013. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Fölösleges írnotok neki, ez egy idióta.

"Az üzenet témája: játék tervezés

Az üzenet szövege: Hello

Figyi,ingyen nem dolgoznál??Nemtom ismered-e a wargamet,ahhoz hasonlót akarnékcsinálni.Márt azért vannak tervek,de előbb írd meg,hogy segítenél-e.És akkor te is moderátor lennél és szupportos...Te is megkapnád a főnök posztot,csak elég nagy munka... Remélem segítesz,örökké hálás lennék neked :-)"

Ma volt egy kérdése, amit már nem találok, hogy programozókat keres erre a projektre, akik ingyen dolgoznának, cserébe plusz munkát tudna felajánlani, amiért szintén nem fizetne. Zseni a csávó! :D

2013. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egyre jobb ez az oldal xD
2013. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tabaki ***** válasza:
76%

Olyan izé vagy, The Evil That Men Do!


A moderátori önkény letiporta Kérdező és a Több Hónapig Ingyér Dolgozó Vérprofik bimbózó kapcsolatát, hát kénytelen lesz maga összedobni a netes multicsodát. Irigykedel, mi, mert a lényeg, a játék ötlete megvan, már csak le kéne kódolni? Ha ugyebár hajlandó lennél végre kibökni, hogyan kell.


Kérdező! Serdületlen korod mentse a naivságodat, de ez nem így egy. Meg tudod fogalmazni a játékodat _bármiféle_ programnyelven? Mindenre kiterjedően meg tudod fogalmazni legalább magyarul? Tökéletesen tisztában vagy az Internet működésével? Nyelvet éppen tanulhatsz, lesz több is, mint szeretnéd, de az önmagában nem old meg semmit. Ha valaki hülye, akkor tökmindegy, hogy oroszul vagy apacsul beszél bolondságokat. Miféle olyan programot írtál eddig, ami feljogosít arra a reményre, hogy képes vagy egy ilyen kaliberű munka elvégzésére? Egyáltalán sejted, hogy mekkora feladat volna ez akkor is, ha értenél hozzá?

2013. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4. válaszoló

Igen,tudom milyen sok dolog van vele.Egy multis játékot szeretnék csinálni!Csak méglövésem sincs,hogy kezdjem el!

2013. júl. 4. 00:36
 6/14 anonim ***** válasza:

"Igen,tudom milyen sok dolog van vele"


nem, valószínűleg nem tudod, de ezt nem rovom fel, mert amúgy nem is tudhatod hiszen egy sor kódot se írtál még sose:DDDD


ha már rsz valami egyszerűbbet legalább lesz rálátásod (ha van egy minimális iq persze............. persze.........)

2013. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mivel netes multijátékot szeretnél, és még egyáltalán nem programoztál, sok évbe fog telni, mire összehozod. Hiszen rengeteg programnyelv van. Én először a Html, xhtml, dhtml -el kezdeném folytatnám a css-el. Ezekkel weblapokat tudsz készíteni. Utána javascript, php. És ha ezek már nagyon jól mennek, utána mondanám, hogy próbálkozz a c++ - al. Ami már nehezebb. Interneten rengeteg oktatóanyagot tudsz találni a programnyelvekhez. Googlebe beírod, youtube-be beírod, hogy pl: html alapok és máris kiadja. Nagy kitartás kell, hozzá és nem egy hónapos munka, hanem több éves.
2013. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

sikerülni fog, ha nagyon kitartó vagy. én is általános iskolába járok, készíteni akartam játékot 2-3 éve tanulom és elképesztő szimnten vagyok. csak én nem a netes körökben hanem inkább windows.

de az a lényeg hogy akartam, és egyedül(angol oktatóanyag segítségével) megtanultam a c# nyelvet, magamhoz képest nem is olyan rosszul, de persze ha később ezzel akarok dolgozni akkor sok tanulás, és kitartás kell még. így talán 5-6 vagy több év múlva már el tudsz készíteni valami 2d játékot, esetleg egy komplett weboldalt, az én esetemben egy programot, de addig sok kitartás, és tanulás vár rád.

2013. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"5-6 vagy több év múlva már el tudsz készíteni valami 2d játékot"


azért arra elég az alap+egy egyszerű grafikus könyvtár és megvan egy éven belül, vagy egy fél

2013. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsó 2válaszolónak :)

Nem lehetne valahogy gyorsabban?

2013. júl. 4. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!