Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Program nyelvet szeretnéktanul...

Program nyelvet szeretnéktanulni. Nem tudnátok egy jóoldalt, ahol van? Iskolákba még nem tok menni, mert általánosba járok még.

Figyelt kérdés
Egy netes multi játékot akarok csinálni.Ahhoz milyen program kell?És milyen nyelv?

2013. júl. 3. 16:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

akkor most meg is köszönted mert az utolsó is én voltam meg a hetedik is...


egyszerű 2d játék =/= 3d MMO

2013. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 tabaki ***** válasza:

Figyelj, davidsmith!

Nincs királyi út, ezeket a dolgokat meg kell tanulnod, nincs mese, ha másért nem, hát azért, hogy megsejtsd, mit várnál el másoktól ingyen. És nem krumplihámozásról van szó, ha ennek kapcsán még nem is az emberi elme csúcsairól van szó, de azért valahol a hóhatárnál járunk...

Baromi jó érzés elképzelni, hogy ülök a saját szuperjátékom közepén, ahol én vagyok az Isten, és a jól robotoló arkangyalaimat beveszem a buliba. De finoman szólva is gyermeteg hozzáállás, hogy csak a végét látod. Nőj fel! Ebben a pillanatban arra, amit akarsz, kevesebb esélyed van, mint milliárdosnak lenni. Ahhoz ugyanis elég a lottóötös, ami ritkán, de mégiscsak beüthet -- észt viszont nem osztogat a vakszerencse.

2013. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mikor fogjátok már fel, hogy programot írni nem annyiból áll, hogy egy-két kattintás és kész a program??? Nem véletlenül tanítják egyetemen, de még az is kevés hozzá! Én 12 éves korom óta csak ennek élek (most 19 vagyok).


Először tanulj meg kiírni valamit a konzolra/terminálra! És az csak egy egyszerű szöveg, semmi több.

2013. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kezdetnek egy kis Pascal:


[link]


Ha a Pascal már valamelyest megy:


[link]

[link]


stb...

2013. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!