Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges az, hogy a Beragadó...

Lehetséges az, hogy a Beragadó billentyűt átírni cmd-re? Ha igen, akkor hogyan kell?

Figyelt kérdés
Elöre is köszi a válaszokat!

2013. júl. 6. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohadjak meg ha értem a kérdésed.
2013. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se értem...
2013. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Win+R

2. beírod, hogy "cmd", enter

3. beírod, hogy "Beragadó billentyű"

4. örülsz


Ennél többet én sem tudok kihozni az elégtelenül specifikált kérdésedből.

2013. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ctrl-re szeretnéd tenni?
2013. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké megmagyarázom: az lehetséges-e, hogyha ötször lenyomom a shiftet (beragadó billentyű ablak helyett) egy cmd ablak jöjjön elő a hagyományos helyett ("bekapcsolja a beragadó billentyűt?" Kérdés)
2013. júl. 6. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. Először is kikapcsolod a beragadó billentyű beállításainál, hogy feljöjjön az alap ablak.

Ezután írsz egy programot, ami figyeli a billentyűlenyomásokat és 5 shift után elindítja a cmd-t megfelelő paraméterekkel (pl egy olyan batch fájlal vagy programmal, ami a kívánt kérdésed tartalmazza)


Az első felét gondolom meg tudod csinálni. A billentyűfigyelő program írásához már kell megfelelő programozói tudás.

2013. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2013. júl. 8. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!