Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft áll kliens programoz...

Minecraft áll kliens programozás segítség?

Figyelt kérdés

Tudom hogy itt is lessz olyan aki anyázni fog meg hogy illegális meg stb...de elöre szólok hogy nem érdekel.

Szóval aki kicsit is konyit a programozáshoz annak segítségét kérném.

Szóval Virtual Basic tutorialokat néztem hogy hogyan lehetne last login filet lopni és el is kezdtem megcsinálni egy programot, codot is találtam hozzá ( [link]

(kicsit lejebb kell görgetni)

meg ugy nagyábból értem a lényegét de sehogy nem tudom müködésre bírni. Alapvetően ez egy olyan cód amiben ha megnyomják a gombot amibe bele van programozva az elküldi az e-mailedre a lastlogin filet de nem akar müködni, arra gondoltam hogy lehet az az stmp e-mail szerver nem üzemel vagy valami ilyesmi, ha van olyan aki konyít a programozáshoz és tudna segíteni az légyszi irjon.

(Remélem vannak még normális segítőkész emberek és nem csak anyázás lesz...)


2013. júl. 18. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy helyzet, hogy valószínűleg senki sem fog neked segíteni, főleg ismervén a célt, amit el akarsz érni. Ha ilyesmit szeretnél csinálni, akkor legyél szíves saját magad megszerezni az ehhez szükséges tudást. Ha pedig lebuksz, elég komoly büntetésre számíthatsz.
2013. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Remélem vannak még normális segítőkész emberek és nem csak anyázás lesz..."


Mert te nagyon normális és becsületes vagy.


Na de én nem ítéllek el ha megcsinálod MAGADTÓL. Ebben az esetben még ügyesnek is tartanálak.

2013. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, nagyon hasznos volt, ment a zöld...
2013. júl. 18. 23:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy ha ilyen pitiáner dolgokkal akarsz logint szerezni, akkor baromi egyszerű visszanézni hova lett elküldve?
2013. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egyátalán nem egyszerű,egy profi programozo talán visza tudná fejteni a hex kódját az exe nek, de még ha mg is csinálja akkor mivan? nagy france se, senki nem foglalkozik egy fájlküldő programal...amúgy meg idő közben már megcsináltam . szóval köszönöm a nagy szart se, további szép napot, ja és lehet írn a kommenteket hogy jaj na várjál csak holnap ott lessz a rendőrség azt elvisznek -.-
2013. júl. 20. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok olyan hozzászólást írni, hogy "Holnap ott lesz a rendőrség, és majd elvisznek...", csak gratulálni szeretnék, hogy ilyen hatalmas tudással kemény 2 nap alatt sikerült összeszedni annyi tudást az internetről, hogy ezt sikerült megcsinálni.

Nem akarok neked arról prédikálni, hogy ez milyen rossz dolog, meg ne csinálj ilyet, mert az nagyon csúnya dolog. Úgyis fölösleges lenne erről beszélnem, mert nem hallgatnál rám. De azt azért leírom, hátha tanulsz belőle, hogy kb. 16 éves koromban tettem közzé az első olyan programomat, amiért pénzt kértem. Most, 6 évvel később a saját munkámból havi 60-70.000 forintot keresek, ami azért nem rossz kiegészítés. Ráadásul még élvezem is amit csinálok.

2013. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne profi programozó?:D

Minek visszafejteni?

Vicces vagy..

2013. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mert máshogy hogyan nézed meg a forráskódját? okoska...
2013. júl. 21. 11:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen hozzáállású embereket.

Te mondtad, hogy nem értesz hozzá, még csak most nézegettél tutorialokat, én csak figyelmeztettelek, hogy nem véletlenül nem az ilyen ál-loggerekkel lopják pl a jelszavakat minden helyre. Erre te úgy válaszolsz, hogy így visszafelyteni a hexát, meg úgy, mintha évek óta ebben dolgoznál.

Megsúgom millió, plusz egyféleképpen meg lehet nézni, mit mikor hova küld a gép, azt hol fogadják. Ha csak nem rejtetted el magad egy proxy mögé, de azt sem csak úgy, hogy vezérlőpultban beállítasz valami globális szerót, akkor lazán le lehet követni. Programozó kell hozzá?

Rendőrségi feljelentés az ügyről, ők lekérik az illető szolgáltatójától a "naplót", hogy ki mit merre a kiosztott ip-n (mindegy, hogy dinamikus, azt is vissza lehet nézni), megtalálják a kiküldött e-mail-eket a használt port alapján, megkérdezik, hogy ő mit küldött, a tiédet persze nem mondja, meg is van amit kerestek, megnézik, hogy honnan nyitottadd meg a mailt és gondolom nem net-kávézóból, akkor házszám pontosan megmondják, hogy ki az előfizető.

Erre biztos azt mondod, hogy ilyen miatt nem fog a rendőrség vacakolni. Pedig de.. A minecraft ára úgy 6-7000HUF. Ha boltból lopsz, már 1000 forintér is bevisznek. Amúgy az egész tart vagy 10 percig..

De én csak egy okoska vagyok, aki csúnya, gonosz és neked akar rosszat, hogy ne legyen már rendőrségi ügyed egy kis szarság miatt. De nem értek hozzá.. A pillangókat néztem annó évekig programozás órákon..

2013. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!