Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen virus okozhatja az...

Milyen virus okozhatja az internet szakadozasat, esmivel tudom megkeresni es kiirtani az adott virust?

Figyelt kérdés
Mar lassan egy eve vitazok a netszolgaltaoval hogy nem megy rendesen a netem... amikor kijonnek javitani ellenorzik a beallitasokat,ujra bejelentkeznek akkor pillanatnyilag megy. Utana 1-2 nappal ismet kezd szakadozni a net es amikor betelefonalok akkor azt mondjak h a gepemmel lehet a baj... olvastam h okozhatja virus v vmi program is... mi a megoldas?
2010. máj. 4. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
format c- új rendszer...amúgy fogadni mernék rá, hogy nem a gépeddel van valami....
2010. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A vírus nekik is vírus.

Egyébként én "avast" vírusirtót használok állandó védelemre. CCleanert purgálásra, és Spyvare Terminátort kémprogramok ellen. De azért időnként ellenőrzöm, nem melegszik e a gépem, !a ventiket kitakarítom) nincs e rajt sok felesleges akármi Szal "Épp hardverben épp szoftver"

2010. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen újratárcsázódós izé, a modem rossz
2010. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kolhizti baktérium!
2010. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!