Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Jo valamire a web programozasb...

Jo valamire a web programozasban ha tudom a C++ t?

Figyelt kérdés
Vagyis csak kulon ezzel tudok csinalni valamit?
2013. júl. 31. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, pofon egyszerű lesz a PHP elsajátítása...
2013. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az olyan weblap min például a Facebook is PHP Ben íródott? Nem mintha új Facebook ot szeretnék csinálni :)
2013. júl. 31. 11:42
 3/6 iostream ***** válasza:
100%
Frontendfejlesztésnél a C++ nem igazán hasznos tudás (azon túl, hogy alapvetően minél többet tudsz, annál jobb).
2013. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook több platformra épül. A frontend PHP, a backend Java, illetve, ha jól tudom, akkor Python és .NET alrendszerük is van.


C++ nyelven is lehet webalkalmazást fejleszteni, bár erre a célra a C#, illetve a Java (J2EE) messze jobb választás. Ezekre azonban ingyenes webtárhely formájában gyakorlatilag esélyed sincs, így hobbioldalakhoz az egyetlen életképes alternatívád a PHP.

2013. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A #4 válaszolónak. Lehet újat mondok, de pont a FaceBook kicsit furán működik, mivel a PHP kódot átalakítja optimalizált C++-ra majd G++-al lefordítja. Legalábbis régebben ez így ment. Amióta ez a sok hülye újítás bejött nem tudom, hogy megy náluk.
2013. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok haszna nem lesz konkrétan a webfejlesztésben, hacsak nem az, hogy tudsz majd saját ISAPI filtert írni az IIS-be pipeline-ba, de ilyesmire gyakorlatilag soha nincs szükség :)

Egyébként meg minden, amit megtanulsz, az csak hasznodra válhat.

2013. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!