Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire nyúltak bele a wp...

Mennyire nyúltak bele a wp 3.6-ba, milyen fájlok lettek módosítva? Mert belenyúltam picit a core filokba és nem akarom hogy elvesszen az amit csináltam.

Figyelt kérdés

#Wordpress #core fileok #változási lista
2013. aug. 3. 01:55
 1/8 ejbenjaro ***** válasza:
Kérdezd meg a fejlesztőket, náluk jobban senki sem tudja. Másik lehetőség, hogy az általad használt eredeti verzió (tehát, amit még te sem módosítottál) fájljait összehasonlítod a 3.6-os verzió fájljaival és kiderül, hogy mi változott.
2013. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ejbenjaro ***** válasza:
Az előbb lemaradt. Tudom javasolni a diff program használatát.
2013. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ha erre gondolsz,picit meredek munka lenne minden file-t végig chekolni :D

[link]

2013. aug. 3. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig másképp nem nagyon tudod meg. Amúgy meg ez ilyen. Ha belenyúlsz egy programba, és az később frissül, akkor elvesznek a módosításaid és újra bele kell raknod őket. Egyszerű a megoldás: ne frissíts.
2013. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a diff egy technológia, én nem a fenti online megoldást használnám, abba tényleg beleőszülsz. Parancssori diff programot keress, azt batch scripttel automatizálhatod.
2013. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet,de eddig olyanokat találtam ami nekem is egyértelmű.

Megnézte a 2 file közötti különbséget és ki írta a 3.6 frissebb xD

You don't say?

2013. aug. 3. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit módosítótál rajta?
2013. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Youtube linkek és web oldalak beágyazása keretben,melyhez van felület a poszt írásánál és a kommenteknél is működik ez.

Bejelentkezés loginbox-al,mindenhol,nincs átírányítás,minden egy oldalon,kényelmi funkcók,túl sok a lista

2013. aug. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!