Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan készíthetnék "különbség...

Hogyan készíthetnék "különbségkeresős" játékot?

Figyelt kérdés
Ahol van két kép, néhány apró különbséggel, és ha az ember a jó helyre kattint (ahol van különbség) akkor azt valahogy jelzi, és esetleg egy pontot is számol.
2009. okt. 27. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azért nem ilyen egyszerű, hogy leülök és "csinálok" egyet.(bár biztos van vmi gyógyhülyéknek kitalált játékkészítő is :)


Szerintem kezdj el tanulni egy objektumorientált prog. nyelvet - pl. c# - és ha kicsit belerázódtál már nem fog problémát jelenteni. Emellett még sokmindenre használhatod a megszerzett tudásodat, és fejleszti a gondlkodásodat is ;)


(én szinte mindent amihez "értek" így kezdtem el, hogy meg akartam valósítani egy problémát, és ehez egy sokkal globálisabb dolgot megtanultam - hasznomra vált)

2009. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én pont egy ilyen gyógyhülyéknek való játékkészítőre gondoltam, hiszen annyi minden van, gondoltam hátha ez is


azért köszi, talán majd egyszer... :)

2009. nov. 2. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kössz a linket!

a program még furának tűnik, de a wikis cikket elolvasva látok esélyt a sikeremre

ha ebből lesz valami, ígérem belinkelem :)

2009. nov. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!