Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehetséges 1 jó videó...

Hogy lehetséges 1 jó videó chatet meg csinálni létrehozni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 08:46
 1/5 A kérdező kommentje:
olyasmire gondoltam mint a docler chat
2013. aug. 28. 08:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy sokat tanul és fejleszti magát valaki, fórumokat, leírásokat olvas és meglesi más chat-eknek a működését. De még akkor se biztos, hogy jó lesz... én pl. nem rajongok a totál flash alapú szrságokért (bár hirtelen nem tudom milyen a Docler videóchat), hogyha ugyan azt nem sokkal több idő és energia ráfordítással natív JavaScriptben is meg lehet írni.


Tényleg... te amúgy milyen választ vársz erre? Hogy valaki leír neked egy 200 oldalas tanulmányt erről kódrészletekkel, meg mindenféle leírásokkal, amikből amúgy sem értenél semmit, mert nincs meg hozzá az alap tudásod, amire építhetnéd?

2013. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ui.: ha valakinek van rá elég pénze, akkor megcsinálom. Ha nagyon sürgősen és nagyon-nagyon jót akar (természetesen felárral), akkor megbízásos szerződéssel felveszek még 1-2 embert, vagy beszélek a leendő társcéggel a project erejéig... de valszeg' ez nem az a fórum, ahol ilyen megrendeléseket kapnék... :-D
2013. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
érdeklődés szempontjából tettem fel eszt a kérdést
2013. aug. 28. 10:36
 5/5 A kérdező kommentje:
sok nagyon sok chaten voltam ano amúgy és csak aszt tudtam le szűrni hogy a moderátoroknak hízelegnek nem magukat adják ha annyit mondanak nekik hogy ugorj a kútba bele ugranak mi értelme akkor chetelésének
2013. aug. 28. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!