Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy állítsam be a konvertert,...

Hogy állítsam be a konvertert, hogy a tv ubs-n keresztül lejátsza a filmet?

Figyelt kérdés

video codec :?

videó mérete :?

videó bitráta:?

képsebesség :?

audió kodek :?

audióbitráta :?

minta rate :?



2013. dec. 7. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a tv-től függ, nézd meg mit tud lejátszani, olyanra konvertáld.
2013. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az avi,divx megy,de valamin mindig elcsúszik.Kellene pár paraméter.
2013. dec. 7. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg kellene pár paraméter , mondjuk a tv-d neve és tipusa.

Az 1.4 gigás xvidekkel nem lesz gond , olyanokat szerezzél be.Jobban jársz ha olyat töltesz amit visz a tv mert a konvertálás plusz idő és a minősége is rosszabb lesz mint eredetileg volt

2013. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem lessz rosszabb.Eddig egy WinAvi9.0 nevű konvertert használtam amin divx-be és hd be konvertálta át és én sem hittem a szememnek,de jobb lett a kép a full hd meg egyszerűen hihetetlen volt.Mondjuk a film mérete is.Viszont ezzel a konverterrel az a gond,hogy vagy csak sunyin 20 percet konvertál át,vagy csúszik a hang és nem lehet normalizálni.Ezért akarok váltani.Én arra gondoltam,hogy divx-et és az avi-t minden lejátsza,csak valamelyik paraméter nem stimmel.A tévé nem lényeg.mert az egyik egy full hd led a másik egy képcsöves dekóderes.A vodeó bitráta:128 a képsebesség:25 nem ezekkel lehet a gond?De ha valaki meg tudná mondani,hogy a WinAvi9.0-val mi a gond annak is örülnék.
2013. dec. 9. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:

"divx-be és hd be konvertálta át és én sem hittem a szememnek,de jobb lett a kép a full hd meg egyszerűen hihetetlen volt."

Ezt használhatják a CSI-ban is a helyszínelők. Nem hittem volna, hogy a valóságban is létezik.

2013. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Töltsd le nagyokos és nézd meg magad.
2013. dec. 10. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet, hogy a progi más algoritmust használ a konverzióhoz, mint a tévé és ez jelenthet különbséget az érzékelt(!) képminőségben. Plusz információt nyilván nem tud bele tenni, de az éppen elég ha jobbanak érzékeljük.
2013. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom,hogy mit csinál,de egy sima netről letöltött .flv filmel olyat csinál,hogy csoda.Csak az a gond,hogy minden convertálásból csak minden 3. sikerül.
2013. dec. 10. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!