Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Xperia Sola folyamatos újraind...

Bendave kérdése:

Xperia Sola folyamatos újraindulás?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy meguntam a folytonos szarakodását a telónak és egy főzött ROM-ot szerettem volna rátenni ami teleplüt is de nem töltött be a rendszer majd egy másikkal megöltem a rendszert, most folyamatosan ujraindul és nem reagál semmire, hard reset, kikapcs semmi. Mit lehet tenni?

2013. dec. 16. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy. Képben vagy a bootloaderrel kapcsolatban? Szerintem nyitotthoz való romot tettél zártra, a gyári kernellel nem megy az adott rom. Flashtool-al helyre tudod hozni. Ha az akksi nem kivehető, a bekapcsoló és valamelyik hangerő (talán a hangerő fel) 3 rezgésig nyomvatartásával tudod kikapcsolni a telefont.
2013. dec. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam a hard resetet de ugyan úgy folytatta ezért megvártam amíg lemerül és akkor sikerült flashtoolal újra rakni. Most egy régebbi főzött ROM van rajta. Azt nem értem hogy az experience v2 miért nem megy rá mikor a többieknek meg jó (úgyanúgy telenor függő)
2013. dec. 17. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!