Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudok létrehozni egy...

Hogyan tudok létrehozni egy webes felületet, amivel egy VPS szervert tudok kezelni?

Figyelt kérdés
Tehát van egy programom a VPS szerveren, amit néhány funkcióval szeretnék kezelni egy webes felületről, persze localhost-on. Tehá azokat a bizonyos parancsokat hogyan tudom integrálni egy egyszerű HTML fájlba.

2013. dec. 21. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű HTML fájlban ez nem lesz sima menet, ha egyáltalán összehozható.


A legtisztább megoldás, ha maga a használandó program biztosít Web vagy WebService felületet. Enélkül viszont leginkább csak gányolni lehet, ha egyáltalán lehet...


Egyáltalán milyen programról van szó? Ha elmondod, milyen konkrét célt szeretnél elérni, talán többet tudunk segíteni.

2013. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt leginkább úgy tudod megtenni, hogy a szerveren futó programot teszed alkalmassá weben keresztüli kommunikációra.


Milyen interfészen keresztül tudod most elérni a program funkcióit?

2013. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy Teamspeak szerver fut linux alatt, de szeretném, hogy más is tudjon bizonyos funkciókat csinálni vele. Pl. restart, stop, start stb. Persze egy webes oldalon
2013. dec. 22. 00:58
 4/6 Martin3214 ***** válasza:
na ez egy jo kerdes ha sikerul megvalositani irj ram pls mert en is reg ota kinlodok e teren.
2014. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azért ezt nem lett volna olyan nagy ördöngősség kiguglizni.


[link]

2014. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az üzenet küldője: Doppos"

"Az üzenet témája: TS3 vps szerver"

"Az üzenet szövege: Ha nem érted a kérdést, ne válaszolj. Köszi"


Gondoltad, agyaska, hogy ha privátban nekiállsz vagdalkozni, akkor megúszod? Én értem a kérdést, drága polgártársam, legfelejebb te nem érted a választ. Azt írtad, te drága hiperagy, hogy egy Linuxon futó TS szerverhez szeretnél remote admint start/stop/restart/stb funkciókra, webes felülettel, én pedig linkeltem neked egy addont, ami pontosan erre lett kitalálva.


Szemmel láthatóan halvány lila gőzöd nincs arról a témáról, amibe belekérdeztél. Talán nem a válaszolót kellene lehülyézni, aki - veled ellentétben - legalább ért hozzá.


Hogy a te stílusoddal éljek: Ha nem érted a választ, ne magyarázz. Köszi

2014. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!