Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozó tanfolyam Budapest...

Programozó tanfolyam Budapest (Java, C#, esetleg android), elvégzett-e valaki ilyen tanfolyamot? Részletezve lent.

Figyelt kérdés
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy elvégzett-e valaki programozói tanfolyamot Budapesten? Gondolok itt Java, C# programozó tanfolyamra elsősorban, vagy még az android programozó ami érdekelne. Tanfolyam nem okj-s és nem ingyenes, hanem fizetős, nem is olcsóbb kategória, kb. 200ezer körüli összegért vannak. Szóval van-e valaki aki elvégzett egy ilyen tanfolyamot, esetleg ismerőse. Milyen tapasztalatai voltak? Könnyebb volt-e az elhelyezkedés vele? Nem feltétlenül csak a programozói jöhet szóba, bármelyik ami informatikai tanfolyam és nem a semmit mondó tanfolyam, hanem a fizetős. Magyarán megéri-e? Én fősuli elvégzése után gondolkodom ilyesmibe, persze csak ha érdemes...
2013. dec. 27. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Okj-s éri csak meg ezekből (nem a papír miatt hanem a képzés színvonala miatt), abból is az ami 54-esel kezdődő képzésre épül. Én csináltam anno webmesterit(PHP, mysql ajax). Elhelyezkedni ugyan olyan papírral mint anélkül, max szenvedsz 3 hónapot próbaidőn. :D haveromnak van 8 általános meg egy felszolgálóija, és c++ fejlesztőként melózik, megtanulta könyvekből, havi 500k+ keres. az android meg voltaképpen java, csak kicsit más az objektukkészlet, de ugyanolyan virtuális gépen futó alk. mindkettő. eclipse.
2013. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Ezek a tanfolyamok általában nagyon nem érik meg.

Elkérnek egy halom pénzt és cserébe csak hiányos, vagy alapvetően rossz tudást sulykolnak az emberekbe.


Láttam nem egy OKJ-s webprogramozó munkáját. Amikor megláttam a kódot amit gányoltak nem tudtam sírjak-e vagy nevessek.

Egy 1-2 éves tanfolyam kevés ahhoz, hogy az ember megtanuljon programozni, vagy hogy megszerezze az alapvető szükséges tudást, főleg ha szinte semmi tapasztalattal kerül oda és mondjuk önszántából nem tanul még dolgokat.



Többet érsz, ha érdekel az anyag és magadtól nekiülsz könyveknek és feladatoknak, esetleg kérdezel 1-2 tapasztalt embert ha elakadsz.

2013. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!