Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Megtudom váltosztatni a...

Városi Zoltán kérdése:

Megtudom váltosztatni a BorlandC++ helpjét?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, meglehet és ha igen akkor hol tudom megváltoztatni a help menüt.


Azaz ha most beírom a programba, hogy "if" és nyomok rajta egy jobbgombot akkor egy csoló cuccot kiír rólla amit tudni kell. Én szeretnék egy újjat létrehozni pl ha beírom, hogy "bárány" akkor arar írja ki hogy "blablabla".



2014. jan. 11. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy a BorlandC++ helpje bővíthető. Esetleg ha megtalálod a .hlp fájlt és valami erre való szerkesztővel belepiszkálsz.


Bár nem értem mi lehet ennek gyakorlati haszna. Hacsak éppen nem iskolába kell neked C++ puskához, egy dolgozat írás közben, ahol 'ne adj isten' lehet használni helpet. :)

2014. jan. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!