Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ nyelvet mennyi idő alatt...

C++ nyelvet mennyi idő alatt lehet megtanulni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a használat és a tapasztalat fog dönteni, de mennyi idő megtanulni az összes parancsot, meg hogy mi mire való?
2014. jan. 12. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hétfőn ZH?:D
2014. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hahaha :DDD

Még középiskolás vagyok. Régebben tanultam egy kicsit C++, de abbahagytam, és most szeretném megint elkezdeni. Így nem vagyok tök sötét hozzá, csak elfelejtettem.

2014. jan. 12. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Összes parancsot bemagolni szerintem 1-2 hét alatt simán lehet, de egy részét úgysem használod sose, mások részét meg fogalmad sem lesz mire jó. Rendes tapasztalatot évek alatt szed össze az ember.
2014. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem leszel ettöl jó programozó, söt...
2014. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha arra gondolsz, a kulcsszavakat illik ismerni :D

egyébiránt mindig csak azt ismerd, amit használsz is, mégpedig azért, mert amit nem használsz, az nem is ér semmit, itt nincs magolás, hanem programozási tudás van, meg mellé reference

2014. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alapok megtanulhatók napi egy órában hat hét alatt, ekkor tudod a parancsokat, hogy mi mire való.

De az igazi problémákkal csak legalább egy éves tanulás után tudsz megbirkózni. Nem véletlenül kérnek legalább két éves tapasztalatot minden állásban.

2014. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!