Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy ha free paskalban szeretn...

Hogy ha free paskalban szeretnék programozni akor ha ki irom a programot akor mérnem csinálja meg mit kell csinálnom ezesetben egy átlagszámító proramot akartam csinálni de nem tudtam lementetem de nem csinált mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha irnátok nekem néhány egyszerű programot amin megtanulhatok.csak ki irt valami total eross :2 nem tudom mit csináljak?

2014. jan. 24. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Értelmi fogyatékosok nem tudnak programozni, sajnálom.
2014. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 uno20001 ***** válasza:
A Pascal nem interpreteres nyelv, le kéne fordítani.
2014. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Total error: 2, két hiba van a programodban. Szerintem azt is kiírta, hogy pontosan mely sorokban.
2014. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a pascal nem megy mit fogsz csinálni a cvel majd egyetemen ha egyáltalán bejutol ez annyira egyszerü program h egy óra vagy még annyi programozási ismeret se kell hozzá. Amugy ha kódot is írnál akkor tudnánk segíteni.
2014. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!