Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Csharp programozáshoz milyen...

Csharp programozáshoz milyen könyvet ajánlanátok? Egyetemhez

Figyelt kérdés
.Net technológiák tárgyhoz kellene Csharp könyv, amiben érthetően, magyarázattal vannak leírva dolgok és példaprogramok is vannak. Tudom, sok féle könyv van, de soknak érthetetlen a fordítása, vagy csak nagyon profik értik.

2014. febr. 17. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyetemi jegyzet. Azt kérik, azt kell tanulni, kész.


Ha komolyabban érdekel keress rá angolul neten.

2014. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
C# jegyzet keress rá így a neten.
2014. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az csak egy jegyzet az egyetemi, nekem valami komplexebb kell, a jegyzetből csak 2esre lehet levizsgázni


azért kérdeztem, hogy valami érthetően leírtat tudtok e, mert googlezni én is tudok

2014. febr. 19. 20:01
 4/8 dominik.ballo válasza:

youtube-n van egy magyar c# oktató sorozat ami az alapoktól kezdve mindent elmagyaráz, közben még 3 tételt is.

http://www.youtube.com/playlist?list=PL224F3AA87C7A48C9

2014. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dominik.ballo válasza:
ebből a sorozatból már össze is állíthatsz magadnak egy szép "kis" jegyzetet, én is így csinálom. (csak én szakközepes vagyok és csak hobbiból csinálom de szerintem neked is jó lesz)
2014. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dominik.ballo válasza:

youtube-n van egy magyar c# oktató sorozat ami az alapoktól kezdve mindent elmagyaráz, közben még 3 tételt is.

http://www.youtube.com/playlist?list=PL224F3AA87C7A48C9

2014. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dominik.ballo válasza:
bocsi h kétszer is kiírtam ezt csak elkezdett akadni a böngészőm mikor írtam a másikat és végül is ahogy már össze vissza nyomkodtam a vissza ,előre, és a komment elküldése gombot türelmetlenségemben, és hááát, úgy tűnik megint kiírta megint.
2014. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket, feltétlenül megnézem, kíváncsi vagyok, mennyire érthető. Bár az elmélettel semmi gondom, de épp ez a baj, vizsgán csak elméletet kértek, így gyakorlatokon se, meg vizsgán se a programíráson volt a hangsúly
2014. márc. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!