Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Meglehet azt csinálni, hogy a...

Meglehet azt csinálni, hogy a telefonom játszon le hangokat a gépről előben?

Figyelt kérdés

Pl.: Játszom és a lövés a telón hangzik el .

Android 4.2.2 Jelly Bean

Hülye kommentek nem kérek ^^



2014. márc. 21. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez az kéne, hogy a telefont hangszóróként használja a géped. Mivel ez usb kábelen nehézkes, a jack pedig rajtuk csak output, ezért csakis kékfogon vagy wifin valósítható meg. Mivel napjainkban a hangtechnika vezeték nélküli továbbítása rádiófrekvencián és kékfogon történik, nézzük az utóbbit. A telefon hangszórójához elvileg minden program hozzáfér, szóval keresni kell egy programot, ami direkt erre van. Amúgy találtam egyet, de az wifis: [link]

Amúgy a következőre kerestem rá gúglin, hátha tovább keresgélnék: turn android into speakers / use android as speakers.

Hajrá és jó lövöldözést!

Amúgy mi értelme? A legtöbb mai telefonhangszóró úgy szól, mint egy konzervdoboz, lövésnél a mélynyomó hanyagolhatatlan. Igazán... no mindegy, én leírtam, nos, helló.

2014. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!