Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Maradjak vagy váltsak?

Maradjak vagy váltsak?

Figyelt kérdés
Középiskolás 2.-as vagyok. Informatika szakirányon vagyok Zegen a Csányban.Eddig nem volt gondom az infóval,mert word excel szvalalapok voltak. Viszont jövőre Java Script programozás lesz valamint szakmai tárgyaim tehát heti 6 óra infó, ebből lesz alap ismeretek programozás valamint sima infó. A baj az, hogy nem szeretem a programozást és matekból ,valamint fizikából 2-es vok. A humán tantárgyakból 5-4 vok. Most még van esélyem sulit váltani ti mit tennétek a helyemben? Valamint arra vagyok kíváncsi hogy úgy lehet-e rogramozást tanúlni ha nem is érdekel a dolog? Normális válaszokat várok , nem olyant, hogy akk minek menfem ilyen suliba stb. Tudom már megbántam.

2014. márc. 27. 17:16
 1/4 Tengor ***** válasza:

Mindent meg lehet tanulni elvileg, de nem mindegy, hogy egyszer elolvasod és belemegy a fejedbe, vagy minden pici morzsáért vért kell izzadnod, mert nem látod a kapcsolatokat.

Ha nem érdekel a programozás, akkor válts és tanulj olyant, amiben jobban kamatoztathatod a képességeid!

2014. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod , egy gond van a szüleim nem nagyon akarnak hallani róla, hogy iskola váltás pedig ha maradok és jövőre megbukok akkor újra elsős lennék, ugyanis alattam lévő osztba nem bukhatok vissza mivel ők már új rendszerben tanulnak. Tehát egyszerre 3 éves veszítenék. Ami nagy érvágás lenne főleg , hogy nem vagyok buta.
2014. márc. 27. 17:24
 3/4 Tengor ***** válasza:
Mond el nekik is azt, amit itt leírtál. Szerintem elég logikusan összeszedted a problémát. Meg kell, hogy értsék.
2014. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Srapnel ***** válasza:

Ha most váltasz, akkor kellemetlen lesz.

Ha később váltasz, akkor kb. az életedet rontod el.

2014. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!