Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudtok olyan App-ot Androidra...

Tudtok olyan App-ot Androidra amivel C Sharp nyelven lehet programozni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Második link: [link]

Első link: [link]

2014. máj. 18. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
miért a középső ujj? te képtelen lettél volna a saját kis kacsóiddal begépelni a keresésed témáját google-be?
2014. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, de én nem találtam. De amúgy is már nagyon fárasztó hogy mindenhova bebüfögi mindenki: hogy gúglizd ki! Ez egy olyan kib*szott oldal ahol lehet kérdezni ha nem tudsz valamit és a többiek segítenek ha tudnak. Ennyi erővel minden 2. kérdéshez odalehetne trollkodni hogy: Googlezd már ki!
2014. máj. 18. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Azokat a kérdéseket, amikre a választ megtalálni 10 másodperc, azt egyszerűen nem érdemes itt feltenni - szerintem nem arra van ez az oldal.
2014. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nem, de én nem találtam."


Az meg hogy lehet? 4 rohadt szót kell csak odaírni, és még ahhoz is elég egy közepesen fejlett 4-5 éves gyerek értelmi szintje, hogy kitaláld, mi az a 4 szó.. lévén csak egyszerűen be kell írnod, amit akarsz: C# IDE for- android, de igazából a 'for' kötőszó nélkül is megtalálná.

De még ha magyarul is írod be, hogy "C# android programozás", rögtön az első tetves találat az, hogy akár Visual Studio-ban is lehet programozni..


Ha még azt akarnád tudni, hogy az atomerőművekben PONTOSAN mi a fizikai háttere a maghasadási reakció szabályozásának, akkor jogos a kérdés, mert ez nem olyasmi, amit 10 sec alatt ki lehet guglizni, de ez...

2014. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na jó, én a részemről befejeztem. Nem etetem a trollokat. Verjétek itt magatokat továbbra is ha jól esik, de én léptem.

[link]

2014. máj. 18. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:
őszintén, ebben mi a trollkodás? bocsánat, tanácsokat adunk, ami téged segíthet a jövőben. De persze lehet, hogy jobb megsértődni.
2014. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na, akkor beszéljünk normális emberek módjára.

Igen, könnyen rá lehet keresni olyan programokra ami csharp nyelvet használ, sőt egy csomó android-ra írt programot is lehet találni. Én is találtam, de mind olyan gagyi volt. Az egyetlen jó app is ami megfelelt volna az a Code::Blocks nyelvére hasonlított.

Szóval tanácsot szerettem volna kérni, más olyan emberektől akik mobilon is programoznak, hogy ők milyen app-ot ajánlanának. Pl. leírják a nevét. És nem hozzámvég egy google linket hogy nesze válassz.

Szóval én egy Android App nevet vártam volna ami mások is szívesen ajánlanak és használnak, nem azt hogy valaki beír pár szót a google-ba és hozzám vág egy linket.

2014. máj. 18. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Most összezavartál. Android appot keresel? azt hittem, C# programot akarsz írni, ami fut Androidon. Ehhez miért kéne androidos alkalmazás?
2014. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!