Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van középiskola ahol programoz...

Van középiskola ahol programozást lehet tanulni lehetőleg veszprém megyében vagy környékén?

Figyelt kérdés
Régóta keresek ilyet és csak az Iparit találtam. Gimibe azért nem megyek mert már tudom mi leszek, és ha az egyetem nem jönne össze, akkor van egy szakmám.

2014. máj. 26. 14:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehetőleg szakközép
2014. máj. 26. 14:32
 2/7 iostream ***** válasza:
Akármelyik középiskola ilyen, hiszen rengeteg szabadidőd van középiskola mellett. Programozni pedig csak otthon fogsz megtanulni.
2014. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félreérted, én tudok már programozni, és szeretem is, de kéne valami bizonyítvány is róla, amivel már vállalhatnék munkát egyetemi végzettség nélkül is ha az nem jönne össze.
2014. máj. 26. 15:38
 4/7 iostream ***** válasza:
Érettségi. Ha nincs egyetemi végzettséged, senkit nem fog érdekelni, milyen szakmát szedtél össze, viszont tudással még lehet érvényesülni. Ha van érettségid, már jó lehetsz.
2014. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak a szüleim nem engednek gimibe mert szakközép pártiak és ha már szakközép akkor infó/programozás szak
2014. máj. 26. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engednek? Nincs beleszólásuk.
2014. máj. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, és próbálom is rávenni őket hogy előbb gimibe menjek, de sikertelen, már sokszor veszekedtünk ezen.
2014. máj. 27. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!