Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Csak komoly valaszt varok!...

CyberBob2014 kérdése:

Csak komoly valaszt varok! Mitol van es hogy lehet egy Visual Basic-es programnal ezt a hibat javitani? Update requires a valid UpdateCommand when passed DataRow collection with modified rows.

Figyelt kérdés
Lenebb ezeket irja: at System. AppDomain. ExecuteAssembly (String assemblyFile, Evidence assemblySecurity, String[] args) at Microsoft. VisualStudio. HostingProcess. HostProc. RunUsersAssembly () at System. Threading. ThreadHelper. ThreadStart_Context (Object state) at System. Threading. ExecutionContext. Run (ExecutionContext executionContext, ContextCallback callback, Object state) at System. Threading. ThreadHelper. ThreadStart () </ExceptionString></Exception></TraceRecord>
2014. jún. 18. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt is leírhatnád esetleg, mikor tolja ezt az arcodba.


Nyilván van egy adatbázisokkal dolgozó programod. A hibaüzenet szövegéből nekem az jön le, hogy módosítani akartál valamit, de nincs/nem megfelelő az UpdateCommand-od.

2014. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne PM-be, mert más is segíthet.


Kérdező írta:

"microsoft office acces a program"


Oké. Akkor most Access vagy VB? Nyilván mindkettő, valami VB makró Accessben? Vagy egy Access adatbázissal dolgozó VB programod?


És még továbbra is kérdés, amire #1-ben utaltam: mikor jön elő ez? Mit csinálsz, mit csinál a program, amikor ez előjön?

2014. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Csak komoly valaszt varok!" :D


[link] Itt pl. sikerült megoldani több problémát is, keresd ki a neked tetszőt.

2014. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező üzenete:

"Acces adatbazist csattolok a vb progimhoz.

A hiba azutan jon elo amikor a szam oszlop utolso ellenmet at akarom irni az ossze oszlopba.A hiba azutan jon elo miutan a muveletet vegrehajtom es menteni akarom de mostmar barmit megcsinalok mindenre ezt irja"

2014. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!