Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik nyelvet válasszam?

Melyik nyelvet válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Melyik az a programozási nyelv amit 3-5 hónap allat meg tudom tanulni olyan szintre hogy tudjak vele dolgozni?(INTENZÍV tanulás mellet(ami nálam 4-6 óra)

2014. jún. 16. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
A tanárom szerint a C#-nak és a C++ nak lesz jövője.
2014. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Mit szeretnél csinálni? A "vele dolgozni" eléggé tág. Ha játékot szeretnél programozni akkor teljesen más nyelvet kéne tanulnod mint ha weblapot akarnál szerkeszteni. Ha pedig egyszerűen GUI-t szeretnél készíteni akkor arra is külön programozási nyelvek vannak. (itt nem kell számításba venni a python-t amiben lehet GUI-t, játékot és rengeteg mást is programozni...)
2014. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mindegy csak az a lényeg hogy 3-5 hónap allat meg tudjam úgy tanulni hogy tudjak vele dolgozni!A LÉNYEG AZ HOGY MAX 5 HÓNAP ALLAT MEG TUDJAM TANULNI ÚGY HOGY TUDJAK VELE DOLGOZNI
2014. jún. 16. 20:56
 4/17 SimkoL ***** válasza:
3-5 hónap alap a Comenius Logo. Bár nem tudom, hogy a 'hogy tudjak vele dolgozni' mit jelent.
2014. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azt értem alatta hogy egy céghez el tudjak menni vagy nem tom ahonan kapnék fizetést ezt értem alatta.Egy nagyon fontos kikötésem lenne: 1.Othonról tudjak vele dolgozni.

2.Minimum 50 Ezret adjon havonta.(rész munkaidőben)

3.Napi maximum 4-6 órát tudnék dolgozni

2014. jún. 16. 21:12
 6/17 anonim ***** válasza:

Ebből vagy web"fejlesztés" lesz, vagy a nagy semmi.

De inkább csak valami frontend cucc.

2014. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ilyenkor elképzelem, hogy mit csinálhatott a kérdező amikor a 3. kommentet írta. Ült a gép előtt, szépen elmondta amit akart, aztán pedig újra elmondta, csak mostmár ordítva. Ja a kérdésre válaszolva... Így nem lehet munkát találni. Csak úgy megtanulni egy nyelvet, nem érteni, hogy mit csinálunk és elmenni egy céghez dolgozni? Játékot semmiképpen nem lehet így fejleszteni, úgyhogy szerintem a python alapjainak elsajátításával kéne kezdeni. Vagy esetleg HTML, PHP, JavaScript... Bár ezekre csak akkor lenne kereslet, ha magasan képzett az illető. Ha megtanultad a python alapokat jöhetnek a kiegészítők, például a TKInter. Bár ezt sem hinném hogy sok cég keresné. Újra azt kell mondanom, így nem lehet munkát találni.
2014. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mi?Akkor mit tanuljak?PHP?HTML?C++?C#?C?Java?
2014. jún. 16. 21:25
 9/17 anonim válasza:
Mi?Akkor mit akarsz csinálni?Webprogramozás?Webdesign?Játékfejlesztés?Modellezés?Felhasználói felület design?
2014. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az mindegy hogy mit csinálok!!!!!Csak néhány szem pont van amit feljebb olvashatsz
2014. jún. 16. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!