Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehet C++ programozással...

Lehet C++ programozással távmunkát találni?

Figyelt kérdés

Ha igen, hol?

Milyen területre kell szakosodni?

(naivak a kérdések, meglehet)



2014. júl. 18. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Távmunkában szinte esélytelen.

Még webes munkákban is ritka a távmunka.

2014. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jó szakember vagy, akkor nem találni esélytelen. Minimális kapcsolati hálóval havonta fogod kapni az állásajánlatokat.
2014. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1-es, helyesbíteném. Webes munkában is ritka amivel nem basznak át. Távmunkát nagyon nem szabad, csak akkor, ha hozzáértő (drága) ügyvéddel átnézetett saját szerződéssel vállalod, előleggel.
2014. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már miért lenne rosszabb a távmunka, mint bármilyen más? Ugyanolyan szerződésed van. Az átbaszás esélye is ugyanannyi. Ha személyes találkozásra nincs lehetőség, akkor csak olyanra kell igent mondani, amiről tudod, hogy megbízható.


Én eddig nem fürödtem be.

2014. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Távmunkában komolyabb cégek nem dolgoztatnak, mivel ilyen helyeken ált. nem 1 fejlesztős munkák vannak és bár csapatban lehet dolgozni a neten át is, baromira nem ugyan az.


Dolgoztam webes munkákat távmunkában, egy vicc volt egy rendesebb munkahelyhez képest.

2014. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ilyesmire gondoltam. Néha kell nekem is otthon dolgozni, de az leginkább nem fejlesztés...
2014. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ált. nem 1 fejlesztős munkák vannak és bár csapatban lehet dolgozni a neten át is, baromira nem ugyan az. "


Valóban a legjobb, ha időnként lehet személyesen is találkozni. (Heti 1-2 alkalommal).


De igazából, a jó kódnak az a lényege, hogy egyáltalán ne okozzon ilyesmi gondot. Ha jól van megírva a kód, akkor bárki be tud kapcsolódni a munkába, egyszerűen kell egy issue tracker. Amikor az irodában dolgozunk, akkor is van, hogy napokig csak személyes témákról beszélünk, mivel a kód öndokumentáló...

2014. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TXCowboy ***** válasza:
Azért azt megnézném, hogy 3 millió soros projektet odatesznek az illető arca elé és mindenféle magyarázat nélkül már dolgozik is. Normális helyen több hetes tréningek vannak és utána kezdheti el egyáltalán nézni a munkát. Ha ez megvan, onnantól már mindegy, hogy távmunka, vagy sem, hisz az irodában is csak ül az ember és pögyög magában másik 100 mellett, max elmennek eggyütt kajálni, meg csocsózni, minden másra ott a jira, git stb.
2016. márc. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!