Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha most elkezdek egy általam...

Ha most elkezdek egy általam kitalált sandbox játékhoz terveket rajzolni, készíteni akkor sikerülni fog megtervezni ha ennek tanulok majd ki?

Figyelt kérdés
A GTA ihletett meg ehhez a játékhoz. A játék neve: Benidorm. Úgy gondoltam ezt ki, hogy egyszer néztem képeket Benidorm-ról, stb.: és eszembe jutott hogy milyen lenne itt egy GTA-hoz hasonló játék ugyanúgy küldetésekkel, kocsilopással, rendőrökkel stb.: Na valóra válthatom? Mert ténleg komolyan veszem!
2014. júl. 20. 16:23
1 2
 1/12 Drone007 ***** válasza:
79%

Minden csak elhatározás és kitartás kérdése.


Sok sikert hozzá!

2014. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 20. 16:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyedül szinte semmi esélyed.
2014. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h egyedül! Úgy értettem h én lennéka vezérigazgatója!
2014. júl. 20. 19:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi más is lennél végülis.
2014. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

"én lennéka vezérigazgatója!"


na jó, elmúlt nyolc, ágyba..

2014. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden sikerülhet, ha a tudás, de legfőképpen a kitartás megvan hozzá(már ha olyan apróságokat nem veszünk figyelembe, mint a technológiai korlátok). Elsőre viszont nem érdemes semmi komolyba belevágni, ami működik papíron nem feltétlenül működik élesben, ezért jobb, ha minél kevesebb dolgot kell majd megcsinálni(mert hogy azt valószínűleg meg kell csinálni újra, és újra, sok feladattal ez nem fun).


GTA t csinálni nem egyszerű, már csak a város felépítése is gyilkos feladat(nem az épületek, inkább az utak, kézzel utakat modellezni egy évszázad, generáláshoz meg legjobb tudomásom szerint nincs egy elérhető épkézláb tool sem(se fizetős se ingyenes), kereszteződéseket csinálni szívás(hatalmas szívás). Aztán kell még olyan ai is, ami normálisan tud közlekedni, ez sem apró feladat, a járművek fizikája sem(nem véletlenül basszák el kb mindig), és ha ezek megvannak, a játék maga még akkor sem tart sehol.

2014. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

> Úgy értettem h én lennéka vezérigazgatója!


LOL.


Első kérdés: hány éves vagy?


Második kérdés: hogyan tervezed összegyűjteni az implementációhoz szükséges néhány millió Forintot? (Tudod, a munkaerőt meg kell fizetned.)

2014. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs, nem vezérigazgató, hanem a projekt vezér. Még ráérek, jelenleg 13 éves vok, a pénz meg jó kérdés......
2014. júl. 21. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!