Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan program amivel QTE...

LanDi71 kérdése:

Van olyan program amivel QTE jatekot tudnek programoztatni?

Figyelt kérdés
Szeretnek kesziteni egy QTE jatekot android rendszerre [mobil telefon a cel platform]. Viszont nem szeretnek elsoprobalkozasra tobb szazezer forintot kidobni egy programozonak, es a jatek is igen egyszeru lenne. Elkezdtem keresgelni, es tobb jatek krealo programot talaltam ami androidra programoz jatekokat. Tehat a felhasznalonak nem kell programozonak lennie,sot meg nem is kell ertenie hozza, hogy sajat kreativitasat jatekba oltse. Van maszkalos [platform] jatekra specializalodott progi, van rpg-re.. A KERDESEM AZ, HOGY ISMERTEK E OLYAT AMIVEL QTE JATEKOT TUDNEK KESZITENI, VAGY OLYAN EMBERT AKI TUD NEKEM SEGITENI. Kerlek akkor irj ha segiteni szeretnel. Okoskodo, kotekedo internet menok kimeljenek. Koszi:]

#játék #programozás #Android #programozo program
2014. júl. 23. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
QTE: a lenyege, hogy az aktualis gombot kell a megadott idon belul lenyomni a sikerhez. Ha lassu vagy, vagy elveted a gonbot veged. Egy videoval szeretnem szemleltetni mi is az a QTE [persze csak azok szamara aki nem ismeri]. Senkit se tevesszen meg a video. Ilyen szinvonalas jatekot nyilvan nem tudnek kesziteni:D en csak egy kis ugyessegi nyomdosodit szeretnek adni a nepnek:D igen egyszeru grafikaval. Mint egy puzzle, vagy egy tarsasjatek.
2014. júl. 23. 14:20
 2/4 anonim válasza:

Hát én Delphi-be 10 perc alatt csinálnám meg, de nem Android-ra. Olyan Program, amivel te tudsz készíteni mindenféle programozói tudás nélkül, olyan nem létezik. Ahhoz hogy készíts egy játékot, programozni kell tudni.

Ha játékot csinálnál, tanulj meg programozni mondjuk Pascal nyelven és akkor Delphi-be, teis csinálnál Androidra 10 perc alatt egy ilyen játékot :)

Amiket Google kidobna találatkén, ilyen 2D-s game maker-ek, azok hülyeségek, igazából programozni kell tudni, és készíteni kell.

2014. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam.. kepeket kell beilleszteni, meg hangokat. Osszerakni oket es kesz, nem kell kodolni meg programozni.. legalabb is igyvhirdetik.

[link]

2014. júl. 26. 12:16
 4/4 anonim válasza:
Szeretnek egy gxereket,te nem?
2020. nov. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!