Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen gyorsan lehet elérni...

Milyen gyorsan lehet elérni egy fizetőképes szintet programozásban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen területen, mekkora elszántsággal.
2014. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
+ Attól is szerintem, hogy milyen gyorsan tanulsz, mennyire tud ráállni az agyad a programozásra.
2014. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy évet minimum rá kéne szánni. Azzal együtt is sokat kódolni, meg tanulni (a kettő szorosan együtt jár, de azért nem ugyanaz).
2014. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SimkoL ***** válasza:
'Azért egy évet minimum rá kéne szánni' bár nem tudom milyen nyelvről ban szó de egy év után elkezded kapirgálni a felszínt.
2014. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minimum két év ha valaki tanít téged.

Magától kicsit lassabban tanul az ember, viszont a hibák elkövetése a legjobb tanulás, így ez hatékonyabb is.


Természetesen a tapasztaltság már egy plusz ami a fizetőképes szint mellé, ha értesz hozzá el tudod magadat adni.


Minden interjún van szakmai rész, így állást találni nem olyan könnyű.


Maszekolni persze lehet, ha találsz egy balekot aki fizet neked. Bár ha nem a szomorú magyar valóságból szerzel ügyfelet akkor szóba sem áll veled mint maszek.

2014. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!