Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Android játék szerkesztés?

Zacky kérdése:

Android játék szerkesztés?

Figyelt kérdés

Sgs3 root-t .

Fel van telepítve a root explorer.

Megnyitok az apk játékot és ott van a mentésem.

A mentés formátum .csv.

Mivel lehet szerkeszteni?

Se az eclipse se a notepad++ nem ismeri fel és kriksz krakszokat ír.

Segítsetek plzz :)



2014. aug. 1. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A CSV kiterjesztést olyan szöveges fájlokra szokták alkalmazni, amelyek táblázatot tárolnak (sorok=sorok, és vesszővel/pontosvesszővel vannak elválasztva az oszlopok).


Ha neked krikszkrakszok vannak benne, akkor ez a játék egyedi formátuma lehet, amihez a játék nevének hiányában nem fogunk tudni bővebb segítséget nyújtani.

2014. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A játék neve : Hay Day . Szerkesztő : Supercell.
2014. aug. 1. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Hex editorral nézz bele, úgy értelmesebb értékeket láthatsz. Viszont abból valószínűleg nem derül ki, hogy mihez tartoznak.


Ha a forráskódot ki tudod bányászni valahonnan, akkor megkeresheted a mentésért felelős részt. Ez alapján már bele lehetne nyúlkálni a fájlba.


A másik megoldás, ha nem a mentésedet szerkeszted, hanem a memóriába túrsz bele. Úgy tudom, Cheat Engine létezik Androidra is.

2014. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van de próbáltam freedom-mal is.

A freedom atért jobb mert olyan mint ha megvenném az itemet mert becsapja a goole play-t.

A baj csak az h ez egyedi szerveren fut és nem lehetséges a hack mert próbáltam.

Azért akarok a mentésembe át írni egy két dolgot.

Megnéztem excel-l is de olyan írást ad rombuszok meg kérdőjelek és null an feliratok mint egy java file :S jelennek meg.

2014. aug. 1. 11:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Hex editor megnyitja de a másik táblázat marad "?".
2014. aug. 1. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha külön szerveren tárolja a mentésed, akkor nem fogsz hackelni semmit.


Amit megtaláltál csv fájl, valószínűleg a bejelentkezéshez szükséges titkosított azonosítód. Próbálj meg belemódosítani, ha nem enged be utánna akkor eltaláltam.

2014. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bele írtam már de nem reagál ugyan úgy megy.

Ennek a fájlnak az a lényege h van egy warehaus amiben tárolom a megszerzett itemet.

Abban kéne a db számot átírnom.

:)

2014. aug. 1. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!