Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PhoneGap alkalmazásért kérhete...

PhoneGap alkalmazásért kérhetek pénzt?

Figyelt kérdés
Ha megbízásra készítek egy multiplatformos mobilalkalmazást, akkor azt elkészíthetem a PhoneGap segítségével? Tehát jövedelmem származna belőle :) Vagy ilyenkor érdemesebb a nem Adobe specifikus megoldásokat tartalmazó Cordova-t használnom?

2014. aug. 18. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
beregizel a google playbe, kifizetsz vagy 20€ aztan annyit kersz amennyit akarsz :D
2014. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy az Adobe felé kell-e valami lincenc-díjat fizetnem, azért, mert a terméküket használtam olyan alkalmazás létrezohására, ami aztán nekem jövedelmet hoz :)
2014. aug. 18. 16:07
 3/8 A kérdező kommentje:
*licenc
2014. aug. 18. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg toluk
2014. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy ilyet a FAQ-ban:

Q: How much does PhoneGap cost?


A: PhoneGap is an open source implementation of open standards and FREE. That means developers and companies can use PhoneGap for mobile applications that are free, commercial, open source, or any combination of these.

2014. aug. 18. 18:01
 6/8 A kérdező kommentje:
gondolom akkor egy fillért sem kell fizetnem az Adobe-nak, ha profitot termel az appom :)
2014. aug. 18. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2014. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 19. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!