Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tisztelt válaszadók! Közületek...

SimkoL kérdése:

Tisztelt válaszadók! Közületek ki szokott - de szép - válaszokat írni, adni a prog.hu-n?

Figyelt kérdés

Ha nem titok az ottani nick név akkor azt is megírhatnátok.

Csak úgy kíváncsiságból érdeklődöm, mivel mostanában itt az értelmes válaszok nagyon 'lehúzásra' kerülnek a sok 'szakember'-től.


2014. aug. 18. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Téged miért zavar ez ennyire? Igazán megszokhattad volna már.
2014. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Annyiból zavar csak, hogy 'szerencsétlen' kérdező nem tudja kinek higgyen. Sokan úgy vannak mint a cigány: ha hangosabban beszél azt hiszi neki van igaza.

Engem abszolút nem érdekel mennyire pontoznak le, itt nem tartom presztizsnek, mivel látom az emberi butaságot.

Szerintem mindennek arról kellene szólni, hogy értelmes, témához kapcsolódó válaszokat adjunk, javítsuk ki egymás esetleges hibáit. Név nélkül lehet hülyeségeket írkálni de én azt nem tartom fair dolognak - jó néha mehet pénosra a dolog, de az is más -

2014. aug. 18. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
a prog.hu-n sem kell szakembernek lenni, hogy válaszolj (legfeljebb nem kapsz pontot.. soha:) )
2014. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 'szakember' idézőjeles volt. Persze, mindenkinek lehet jó ötlete, nem kell szakembernek lenni. De az is igaz, hogy az említett oldalra nem is kerül fel ennyi idióta hozzászólás.
2014. aug. 18. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok fent a prog,hu n


De én itt tömbnyire választ adok mint kérdek

A kérdezők is HA pontos leirást adnának el lehetne kerülni a felesleges köröket


pl: miért nincs wifim

aztán körbe szimatolunk tegnap volt


igen


mit csináltál ellőtte ?


semmit


lehet hogy van egy virusod


néztem az nincs


probáld Fn + F2 megnyomni hátha kivan kapcsolva


már próbáltam azt is



Na végül ezt irja tegnap huztuk ujra a win7 et ez lehet baj ?


ÁÁÁÁ NEM LEHET

2014. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kérdés feltevés is egy dolog. Valószínű, hogy a kérdezőnek sokszor köze nincs dolgokhoz azért fordul ide. Nem szabad őt bántani, rá kell vezetni a helyes útra :) A válaszadóknak is úgy kell viselkedni, hogy ne vegye személyes sértésnek a kérdést, nem kötelező válaszolni, hozzászólni. Az 'értékelők' pedig szakmailag nézzék a választ, ne személyes dolgok alapján.
2014. aug. 18. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Így van


Volt egy kérdés hogy miért nem jó a gépem ?


kérdeztem milyen gép ??


és már piros pacsiztak is

2014. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ez az a téma ahol ha a kèrdező nem tudja megülönböztetni a helyes választ a helytelentől, akkor egyikkel sem ér sokat.
2014. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"mostanában itt az értelmes válaszok nagyon 'lehúzásra' kerülnek"


Az értelmesnek ható válaszok akkor kerülnek lepontozásra, ha egy vagy esetleg több mellényúlást, pontatlanságot tartalmaznak, vagy lényeges dolgokat mellőznek, figyelmen kívül hagynak.


Unalmukban sokan olvassák az oldalt, akik valóban értenek is hozzá, de nem fognak komoly választ adni a 2-3 napon belül többször elhangzó tucat-bugyuta kérdésekre.


Itt ne várj komoly hozzáállást. Ez nem egy szakmai fórum.

2014. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül is igen, nem egy szakmai fórum. Nem lehet súlyozni a válaszadókat mivel egyrészt név nélkül bárki írhat bármit, másrészről nem tudod megnézni az 'előéletét'. A százalékos arányod egyből romlik mihelyt írtál a politika rovatba :)

Na mindegy, nem fogom felbosszantani magam.

2014. aug. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!