Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen játékra/programra van...

Milyen játékra/programra van most szüksége a népnek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen én mindig ötlethiányos voltam, nincs kreativitásom, de programozni tudok, csak azt nem hogy mit. Persze nem hiperszuprecsászárkirály programozó vagyok, de fogjuk rá hogy tudok. Egyszerűen nem tudjátok hogy lehet fejleszteni jó irányba a kreativitásom, hogy önállóan tudjak jókat ötletelni. De ha megírjátok honnan lehet jó programöteteket szerezni az se lenne rossz.

2014. aug. 25. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Végre egy gondolkozó ember! :-)


Szóval ötleteket a régi játékokból tudsz meríteni... ...pl vannak különböző emulátorok, az emulátorokra meg rengeteg játék, kezdj el velük játszani, és ha valamelyik leköt, akkor máris adtam egy jó ötletet... :-)


Valahol valaki azt mondta, hogy az tud igazán jó játékot készíteni, aki maga is szeret játszani... :-)

2014. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az eredeti Fallout(1-2) Androidos változatának tudnék örülni:D
2014. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Valahol valaki azt mondta, hogy az tud igazán jó játékot készíteni, aki maga is szeret játszani... :-)"


Itt az oldalon pont fordítva hiszik az emberek: aki szeret játszani, az játékot is tud írni...

2014. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3-as ez igaz :)
2014. aug. 25. 10:58
 5/11 anonim ***** válasza:

#3-as #4-esnek:

Ebben igazatok van, de régebben még nem volt ennyire elkorcsosulva a számítástechnika... :-) ...nézzétek meg manapság mindenki polihisztor! :-) Hogy őszinte legyek: inkább beteg emberek vannak, de dögivel! :-)


Azt hiszem Peter Molyneux


[link]


tette ezt a kijelentést, akinek a nevéhez a Populous program fűződik... ...bár én nem vagyok rajongója az ilyen Isten-játékoknak, de néhány elgondolását osztom... :-)

2014. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

> Egyszerűen én mindig ötlethiányos voltam, nincs kreativitásom, de programozni tudok, csak azt nem hogy mit.


Egyszerűen nem tudom használni az ecsetet, nincs kreativitásom, de festeni tudok, csak azt nem hogy mit.


Na ez körül-belül így hangzik...

2014. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

> Valahol valaki azt mondta, hogy az tud igazán jó játékot készíteni, aki maga is szeret játszani... :-)


Ahogy már valaki írta, ez fordítva már nem igaz.

Például:


Én nagyon szeretek házban lakni, tehát jó kőműves vagyok.

2014. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jófej emberek lehettek, jó humorérzékkel! Ritka! :-)
2014. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na igen. Van ilyen. Lehet jobb lenne vkinek dolgoznod. AKi kitalál vmit és együtt nyomni. Az egyik fél az ötletet a másik a programozást teszi beel. Kérdés persze h találsz-e. De ez talán járhatóbb, mert mindketten érdekeltek vtok benne h jó legyen:)
2014. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen kreativitással is van esélyed a szakmában, még lehetsz akár UML-t kóddá konvertáló biorobot is.


Ne add fel!

2014. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!