Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi időbe és pénzbe kerülne...

Mennyi időbe és pénzbe kerülne egy ilyen program megvalósítása?

Figyelt kérdés
Egy egyszerü iOs, droid, alapú játékra gondolok. Faék egyszerüségü grafika és monoton reflexidőt mérő játék. Tudom tág fogalom de azért úgy kb mégis mennyi pénzbe kerül egy ilyen program megírása ha a programozó is bérprogramozó a grafikus is bér grafikus és az embernek csak egy alapötlete van amit szeretne megvalósítani. ?
2014. szept. 11. 11:32
 1/6 Tengor ***** válasza:
Ha tényleg olyan egyszerű, akkor tervezéssel, megvalósítással, teszteléssel egy hónap alatt megvalósítható. Ezt felszorzod a programozó és a grafikus fizetésével és megvan az összeg. Programozóra 300 rugó körül számolhatsz havonta, ha nem kézbe kapja (sicc)
2014. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a grafikus? Vagy azt is a programozó csinálja? Maga a grafika teljesen egyszerü a jàték fizikája se túl bonyolult (szerintem) de akkor ezekszerint megállna 500 ezer forintból a dolog.
2014. szept. 11. 11:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszonyítási alapnak gondoljatok egy 99Challanges! Játékra vagy bármelyikre az Ő studiójukból
2014. szept. 11. 11:47
 4/6 iostream ***** válasza:
Ha tényleg ilyen egyszerű, akkor valószínűleg már létezik.
2014. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tengor ***** válasza:

A grafikus szakmát nem ismerem, ezért nem írtam árat.

A grafikus lényegében csak addig kell fizetni, amíg átbeszéled a látványtervet, működést és azt megcsinálja. Ha kész, onnantól a programozó egyedül viszi a dolgot.

2014. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nlorant82 ***** válasza:
Én mind a kettőt meg oldom neked (grafikus és programozó is vagyok) 350 lenne!
2014. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!