Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet a CLASS fájlokat...

Hogy lehet a CLASS fájlokat megnyitni?

Figyelt kérdés

Igen, minecraft-hoz kell. A java-hoz annyira nem értek, de tudom hogy mit kell átírni. És azt is hogy mire. Csak az a gond, hogy ha notepad-ban, vagy más szövegszerkesztőben megnyitom, akkor ember számára elolvashatatlan szöveget ad ki. Mivel, vagy hogyan kell megnyitni, hogy az eredeti CLASS fájlt nézhessem meg? Előre is köszi!!! :)


U.I.: Ilyen válaszokra, hogy: "Ha nem értesz hozzá, akkor ne csináld" NEM vagyok kíváncsi. 5 szót én is megtalálok...



2014. szept. 20. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A class a lefordított java fájl. Vissza kell fejteni. JD GUI egy erre alkalmas program.
2014. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!! Végre egy értelmes válaszoló!!!

:DDDDD

2014. szept. 20. 19:06
 3/4 tabaki ***** válasza:
Nehéz lehetett rátalálni a válaszok tömkelegében :)
2014. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:/ nem úgy gondoltam...Eddig vagy 20-25 kérdést írtam ki, és csak itt kaptam értelems választ
2014. szept. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!