Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Csináltam egy egyszerűbb...

Csináltam egy egyszerűbb böngészőt azt szeretném megoldani hogy ha rá keres valaki valamire akkor minden tűnjön el a kijelzőről kivétel ugye textbox és felszabadult helyet a webbrowser felület fedje le? :D

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 16:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Barátom azt mondta aki webdesingnet tanult hogy ők az ilyet úgy csinálták meg hogy mindennek egy új oldalt csináltak vagy is html-t vagy hogy mondta.:DD
2014. szept. 23. 16:38
 2/5 A kérdező kommentje:
Még annyit "zárójelben":D. Hogy én ezt pályázatként csinálom mert van ez a verseny ez a verseny.c3.hu és az igazgató mondta hogy nem lenne rossz ha meg próbálnám én ugye úgy döntöttem hogy csinálok egy ilyet csak kaptam néhány vissza jelzést azoktól akik kisebb monitort használnak hogy nem lehet látni kereső felületet mert így néz ki [link] meg azt is mondták hogy elég idegesítő hogy jobb oldalt van lehet kicsit értelmetlenül fogalmaztam csak ugye bár van még 12 napom és azalatt össze kellene dobni valami használhatót azt már nem győzöm szóval ha valaki tudna segíteni ezt megoldani nagyon meg köszönném :D!
2014. szept. 23. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Te most arra vered, hogy leírtad dotnetben hogy new WebBrowser, és még azt se tudod, hogy kell valamit középre helyezni az ablakban?
2014. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem én azt magyarázom hogy azt szeretném meg csinálni hogy ha rákeres valaki valamire benne akkor hívjon elő egy új oldalt és azon legyen a keresés eredménye mivel mondták hogy kisebb monitoron nem jó mert semmi nem látszik belőle.
2014. szept. 23. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én mindjárt sírok. de addig röhögök.
2014. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!