Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudtok adni ötletet, hogy mit...

Tudtok adni ötletet, hogy mit adjak majd le mint vizsgamunka?

Figyelt kérdés

Kellene valami elindulás, mármint hogy mit csináljak vizsgamunkára, és hát október 13-ig le kell adni, hogy mit tervezek csinálni.


De nincs ötletem, konkrétan semmi.


JAVA a programnyelv, legalábbis abban gondolkodom, bár nincs megszabva.


Olyasmi kellene, amivel van munka, de nem feltétlen nehéz, teszem azt, pl. elég sok adatot kell felvinni stb.


Ezt nem kibúvásképp szeretném, hanem a tanárunk se nagyon szeretné hogy túlteljesítsük magunkat, főleg én, mert én az apróságokban bukom el.


De ne is legyen valami nagyon könnyű.


2014. szept. 29. 18:29
 1/4 Tengor ***** válasza:
Csinálj egy raktározó programot, egy könyves bolti nyilvántartást, egy éttermi számlázót, egy ETR-t v. Neptunt.
2014. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább olyan kéne ami sokféle eszköz, függvényt, elemet használ, de nem olyan nagy terjedelmű mint egy vállalati információs rendszer.


Lehetne pl egy sakkprogram (ember-ember elleni), bár azon el lehet szöszölni, de pl. Írhatnál valami jópofa programot egy régebbi telóra. Épp most néztem hogy a sony ericcson k800i-m javát futtat.


Készíthetnél egy függvényrajzoló lrogramot. Beírod a függvényt, az meg megrajzolja egy koordinátarendszerben.

2014. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sak helyett esetleg amőba, annak nem kell olyan durva AI.


Csak ugye ilyen programok már vannak.

2014. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SimkoL ***** válasza:

Olyat készíts ami talán hasznos. Tavaly írtam magamnak egy gif válogatót: [link] delphi-ben ami külön válogatja az animáltakat, válogathatsz, stb...

Esetleg érdekes kérések, kérések innen-onnan amikre írtam programot: [link] így hivatkozni is lehet a kérésre.

Vannak még egyéjszakás kalandjaim: [link] ezek közül a szorzótáblát és az MP3 válogatót tudnám ajánlani.

Nézz körül az apróságaim között, és ha találsz valamit ami a számodra érdekes szívesen segítek.

2014. szept. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!