Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnek az egyik baratommal...

Szeretnek az egyik baratommal programozni, de az interneten . Van olyan weboldal ahol ez lehetseges, vagyis hogy ket kulon geprol es ket kulon helyrol. Szoval van?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én egyedül programozok, de a teljes anyag felhőben tárolódik, 3 számítógép van rácsatlakozva, így bármelyikkel dolgozom, mindig ott tudom folytatni ahol abbahagytam.
2014. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tengor ***** válasza:
100%

Az SVN-eket erre találták ki, nagyon sokoldalúak és jól használhatóak. A felhők is jók, bár bizonyos SVN funkciókkal, amik fejlesztéskor hasznosak nem rendelkeznek.

Az együtt programozás fogalma sem világos, így ha mondjuk az egyikőtök célja a tanulás a másiké a tanítás, akkor egy VNC program is jó lehet, ahol egyikőtök látja a másik monitorát, tudja irányítani az egeret, billentyűzetet.

2014. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Drone007 ***** válasza:

Erre találták ki a github-ot. Ismerkedjetek meg a technológiával, és használjátok.

[link]

2014. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na jó, ez a jó ebben a munkában, az ember mindig tanul valami újat! :)
2014. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%

Nem erre találták ki a githubot, de a célra megfelel természetesen.


A git elsődleges célja a verziókezelés. Az már csak "mellékes", hogy több ember is tud commitolni a repoba.

2014. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha VisualStudio-t használtok akkor [link] -on lehet Team Server-t regelni ingyenesen (5 felhasználóig) és ez arra van kitalálva, hogy együtt tudjon több ember programozni.
2014. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
[link] Kezdésnek jó, bugfixelni tökéletes
2014. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam , hogy en mikozben irom a programot , addig o pont ugyanabban az idoben nala is irodik , de o is kitudja torolni , vagy egyszerre irni , regebb a koding.com ilyen volt de mostmar nem olyan :(
2014. okt. 21. 16:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Aztán ennek mi értelme azon kívül, hogy semmi?

A docs.google.com egyébként tud ilyet.

2014. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az az ertelme , hogy tanitsam meg az egyik baratom programozni
2014. okt. 21. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!