Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyszerű "memóriajáték"...

Egyszerű "memóriajáték" készítése számítógépre/telefonra, hogyan?

Figyelt kérdés
Egy olyan memóriajátékot szeretnék készíteni (a könnyebb tanulás érdekében), ahol a játék mutat egy előzetesen általam berakott képet pl. egy állatról, nekem pedig egy rubrikába (vagy akár többe, ha nem csak a nevét kérdezné a játék) kellene beírnom a képen szereplő állat nevét és akkor fogadná el, ha pontosan leírtam a nevét. Ehhez valami egyszerű memóriajáték készítő prgoram kellene, ahova csak a képeket illetve a hozzájuk tartozó neveket kellene beraknom, és elkészítené nekem a játékot. Számítógépre és androidos telefonra szeretném megoldani, persze az sem gond, ha csak az egyikre sikerül.

2014. nov. 1. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre ilyen megoldást nem nagyon tudok, ahova csak a képeket kell betenni, ráadásul nem ennyi platformra.

Ellenben kb 1 óra alatt simán össze lehet hozni, minimális programozási ismerettel is.

2014. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jobb híján elég lenne csak az egyik platformra, viszont a programozási ismeretek hiányában az a gond, hogy én csak a fent leírt módon tudnám megoldani.
2014. nov. 1. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor bízz meg egy programozót, például engem.
2014. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha egy zöld kézért cserébe megtennéd, hogy elkészíted a memóriajátékot, akkor megbíználak, és a részleteket megbeszélhetnénk privátban. :)
2014. nov. 1. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Kísértetiesen hasonlít ez a Taxonerre ( [link] bár lehet különbség, ha nem latinul kell, és nem egyetemi szinten. (Vagy nem magyarul.)
2014. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fú, már ez is nagy segítség, mert latinul és egyetemi szinten kell, nagyon szépen köszönöm. Jóval több faj van benne, mint ami kellene, úgyhogy remélem, hogy lefedi a nekem szükségeseket, illetve a másik ami miatt nem tökéletes, hogy a növényeknél nem csak név kell, emiatt inkább főleg állatoknál használható, úgyhogy azért még reménykedem, hogy valaki linkel/megcsinál egy több lehetőséggel rendelkező Taxonerhez hasonló programot, de így is nagyon hasznos ez az oldal. :)
2014. nov. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!