Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » LUAC fájlokat mivel tudom...

LUAC fájlokat mivel tudom szerkeszteni?

Figyelt kérdés

LUA-t szerkesztem notepaddal, az úgy oké. de luac az olyanokat hoz ki hogy *lent* és nem tudok rájönni h mivel szerkesszem......


MvbRî››ö<ˆ |˙u

ßá+Řě€0ÜËó”Lç,žD9č(Ú+ÂŘ)g:´ůbşÉVÎÜIÜ÷“‘«žŚďyGˆ:r-|ŚcVv ‹ć(UŔ˜Aę…%’ÍŽé¬,"'—&Đľ6Łď‚iW* Ű4«m ,wJŞ{ô­JŤz‚µL˙ěs†Ž›mäúŢ%vO+Ńlý—•ÖŐřÉľ!î|ůě

…qÜj,Ď謥RéňíűĎc”řÉđ¦tz+Ż4’MŇž%]ƒuő

-<˛á•it]j ßĘ4•”Đ8#7

ń3ô>9đ[!ˇť‹ UˆX1aŁkÁ'ĺíç.ł˝čŻÚnÝë–ŚT™ux@7Ŕb9®í ĘźéG‚%čotĄ°˙ś%c'‹đuˆŽŞ=ŐQ_u<ă®J+N˜wô†çęöĐžzG?ä 5dU’1ˇţZEń

/j3hř”˜ĺăú/ĐWË4nçR>&ÄRěUHřuůƒ˛óPăcĹÄiłřDn۷ך·™ÉW•ƒt'ťoôÜ:çNW†ŮnÎÉČ•ń€íBF‘ý¤ÜCžÇęú%ŞďIhˇeNÓ”Ň)–´ĐŃń†

FtÍ·úL1v'1áM§*ŢyŤ÷ĚCđg´ńůNâĚĽkOć˜ÁmTi’këš…ýęô˛rąeMĽS…ďÍśĄ źĚčV·!” ňbÝSń=…mhS łUâöďçç&<Îźí´_üąqOłynšÝ2ŮR°2Ń$łÂ@Ż¦|ďn{fůwČô¤ŘŁó‘Ź.0żdv®*ßJƒáƒ&—FĄ´´ç˜Ű3\wŔćPEŤPŃąŃçů=h1!uh˙˘ ő% Ŕ>€çbOwRŽĹ‹ŹQŇť9S#“KA@ŤmM¬üPő‹_ŐAbeµľD^ńűđ°,Ë~j^*??řoîäč™zĽĄ5\“Ś”ŘDL`NV XţÜzëŹŔ©a‘f<ŁâäńÝІ• v'ő ť)¨›.Ń5Ęn—Č=ąţS'‰E$fiÓÚő¬Ç1©ď~´ŤŽ3ŽÄ§GÔ źÄzLjQäęB˙/oěĆüĹ®švńvQéA´P6j[¬ĘQwd٬ c·ję^9@äψCG$ęɇωó~ŐżW6MđIBŹEá…ś kwtÄ/e|KŢň &xdJ¤0Şw<^Ź/|2¤çčŁR‹âśŘĐâV)!˝c«•żW^5ž÷ëŔ jk ×

ňgP!s… wô4ÄŐ f‘K;Iş¨ěŕˇŮWŹóţ6

c Ž†ŚaÎéŔ˙ƒÉ§Ż•Jűş‡®ßľYŃpĎŰ×Ö®żk¶"hy9Ź&Óč}hS%Äű ćŇů9íř<AF.ÝÖOS ú1;]tş-<ť”H>Ä$2›’ëqôĹľă'ÂŐ9Ő\®)Ţ˙ĆN8@+@Äne›r$cŔsßÎ.L«<XˇK /ó˘ť8č“íĘů×yĽIŽžé­Bř˙N$ţn׉(Ež±ĐŮrëůż¸î…}ŤĐGcX$vŰ"‡}˘J\~ĽšůbĽ˛ŠH»Á¨–ˇxoĄÉľĺŞ8Ůű'ĽŢŽł qëT~yܸ!Łďâ§)šţ…Ö|A”…3 @wsV/óąC

?í˘ke-ç»Ë$„ł}„ń”A•š2›oţjmÖYÚťâ »d ťěkҐ„Ănb*‡†Š­ëűÇÉťé¶wąkôök hż7+#ăˆřÁÎáĺŇ ě‰Äľů©>x&jëƒĆôxýÇÂËIdĎ–»tϦ4

ěđ¶úB«űxĺ7f™*ËČ&îÓM ¤©±)6 ác D üN{ö–^”"»° ţ˜HJ¸ W~+WÁÝVÚoMĐvR =?|Îĺňy9ÂŹő$|»˛§LIŽ™AMˇH

S‹‚‰+Ś\Ď…ŔšxG › °jpÝ.‚‰>ř=˙şŠŤ~ĐzbóĐĘg0Ę»®;”€xH˜xĽUfßJĎ号UtÔ|‡—üńxPZ=Tš˙o‡ÎÖY*čţsź˜çr _É%đÝA-y2ŁŮ<±wćkOýą¸]ŢNËÝ(ÁxŽ{o+´x¸ŻĽëŻČî ’ŕ@ľ˙®Ľ4+¦:\Ńđ{.°"}idľtFa=/r˙‹őc2H¤Í ‡¬¤€ť˜‹ĄTˇ[

2‰iCHôďЉůŕúéTÔ´ö:’é‘0†ěźgI«™Žťxk!żÉJď0ß°cý$ß,7gçA”[Ęśx»¸QݢSÇ€/¨|¶­`4!ŇB…ávń›š}W3¬îĆřXaę” żŤs:ĚJÎH‚?÷ĽŹćéXަ2Íü±7L‹Ăął˝•‘

BHśĹšqR#<lÝ–«ßj˙EîĺĹwQQp>ÔţhM*ɵSf(s°ëY¬B2˜J@ÚQ¸s'RöUşCCO

^ä; âs*s^6řXŹ}ŔSłY,ß°QIďAKAmh°B蔌&ş

ÇŔu đ¨Nҁžžˇ>ěfa ĺ}‘‚…c‚Ţ4łI‡tןÖ:>iĂ/b;ąrîŚxVgHd´+@•ö†˜ĺęĐ+ëűü¦˘ÍŹ2=V,}ďklGĘÚöŁż¬žô¶É*ˆ[8_îŃ‹FË·<6ň·4céĽkĄ‚®Jćđ˛?SĹ´Öwź>~d¶ĽI·C7Ćýäćƒä&X@Jľ _˘ ¤™Oa­gëĄ^›ĺŔÁ.Aüťžř˜VŰP ©úŠŇů~٬0wO)·žÉ_iĂ.Š(p‘~bFîdPÓ\}ä-†řC9v °ał ž$ˇ©ŇâI݉id˜Đ ŽU5Hú#*ŕ#ŘP"M`ŤĹ,‰äˇŮ˘˙ŕŚlK-%Ť+Ä{ŤČ&„z–˜Ç`Ľ@Ó%™¶’™"钆̓ă

É˙äč’nĽ€Źî:Ž‚%h\@ăUΚ*ÂPÔ®VGIőKOM‡(ސ!˛š·iĎ“ü颋Çßî· J 1$¤ÖpU©9î‚[íŐĐťO•Qş—zŇĘüçĄé&H´ŔSéB†đg­Łąń‡mßE>ˇ×¤Ń9Ąk0‘ë9»†ĹgăoS“ůe_´ĆFž”Y¨Őh1&dŰ+—ń (±đ0•Ü\Ě›ƒ



nem tudtam bemásolni az egészet.....


2014. nov. 9. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy lefordított LUA fájl. Próbálhatod visszafordítani, módosítani majd lefordítani, de sok reményt nem fűznék a dologhoz.


[link]

2014. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

> nem tudtam bemásolni az egészet...


Kösz, hogy nem okádtál több binárist ide.


> LUAC fájlokat mivel tudom szerkeszteni?


Semmivel, A .luac egy lefordított Lua fájl (Lua Compiled), nem szerkeszthető, keress olyat aminek .lua a kiterjesztése azt már tudod szerkeszteni szövegszerkesztővel.


Off: A Lua-t így írjuk: "Lua" és nem úgy hogy "LUA", mivel nem akroním hanem egy főnév.

2014. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!