Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Menetrend szervező programot...

Menetrend szervező programot Java nyelven mennyire nehéz megcsinálni?

Figyelt kérdés
Teszem azt, beírom, hogy ekkor mennék ide, és a program kidobja, hogy mikor melyik buszra kell átszállnod.

2014. nov. 11. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Ez nyelvfüggetlenül is "nehéz", minimum több napos munka. Nem tudom gráfok ismerősek-e, ehhez mindenképpen kell pár algoritmust ismerni.


Ha csak Java-házi, én nem állnék neki. Ha a gráfokat gyakorlod, nem a Java a legalkalmasabb.


(Házinak átszállás nélkül szerintem vállalható.)

2014. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Kell egy adatbázis, hogy melyik busz mikor közlekedik és mely megállóknál áll meg. Kell egy mesterséges intelligencia mögé, mondjuk egy optimális kereső, ami a lehető legjobb útvonalat adja.


Itt megismerkedhetsz a mesterséges intelligencia alapjaival és az egyes algoritmusainak működésével:

[link]


Ez alapján az optimális kereső már meg tudja neked tervezni a legjobb útvonalat.

2014. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!