Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen indie játékfejlesztő...

Milyen indie játékfejlesztő közösségek vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék indie játékfejlesztő lenni, de nem igazán ismerek senkit, egyedül pedig nem szívesen fognék bele, ezért szertnék megismerni embereket. Tudtok ajánlani valamiféle fórumot, weboldalt stb. ahol kapcsolatba léphetek más hasonló érdeklődésű emberekkel?

2014. nov. 16. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, mondjuk én hazaira gondoltam, csak ezt elfelejtettem odaírni :D
2014. nov. 16. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Az indie lényege, az hogy független.

A meglévő közösségek általában baráti társaságok, ami nem az már eljutott egy vállalkozás szintjéig, akkor meg már nem indie közösség.


Alapítsd sajátot, kezdj bele egy projektbe...

2014. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem lényege, hogy hol találhatok iylen barátokat. Mert a jelenlegi barátaim mind gyökerek :D, vagy más beállítottságúak, az egyetemen sem igazán ismertem meg olyan embert, aki hasonlóképp képzeli el a jövőjét.
2014. nov. 18. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:

OFF:


> A kérdésem lényege, hogy hol találhatok ilyen barátokat.


[link]

If you want to find some quality friends you have to get through all the dicks first


Komolyabban:


Amúgy milyen referenciáid/kompetenciáid vannak alkalmazás (játék)fejlesztés területen?

2014. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!